عرضه اولیه ی جدید …

258
telegram nokhbegan-start
عرضه اولیه ی جدید ...Reviewed by Khalili on May 5Rating:

چهارشنبه 18 اردیبهشت قرار است 10 درصد سرمایه گذاری مسکن شمال غرب با نماد «ثغرب» در فرابورس عرضه اولیه شود. سرمایه این شرکت 300 میلیارد ریال است و قرار است 30 میلیون سهم آن در چهارشنبه عرضه شود. 5 میلیون سهم از این 30 میلیون مربوط به کاربران و خریداران آنلاین است که سهمیه ی هر کابر نیز بعداً مشخص خواهد شد. این شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به شهریور 92 خود را 746 ریال اعلام کرده است و در گزارش 5 ماهه ی خود نیز موفق شد 318 ریال از آن را پوشش دهد که این میزان پوشش دقیقاً مطابق با روند نرمال و برنامه های شرکت است. البته با توجه به روند بازارهای موازی می توان انتظار رشد قیمتی مسکن را هم برای آینده پیش بینی کرد. در هر صورت با توجه به این روند سود دهی می توان انتطار تعدیل را هم از این شرکت داشت. طبق اطلاعات موجود در گزارش شرکت، پیش بینی عملکرد سال مالی منتهی به 31/06/92 نسبت عملکرد واقعی سال مالی قبل به ترتیب فروش 170 درصد افزایش، بهای تمام شده کالای فروش رفته 159درصد افزایش، سود عملیاتی 75درصد افزایش و سود پس از کسر مالیات 82  درصد افزایش نشان می دهد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نکته: شرکت اعلام کرده که کلیه پروژه های پیش بینی شده برای سال مالی 92 به استثناء پروژه پزشکان تا پایان سال مالی 92 به صد در صد پیشرفت کار می رسد. شایان شایان ذکر است که با توجه به اتمام عمده پروژه های در جریان شرکت، تعداد سه پروژه به نامهای پروژه مسکونی 126 واحدی الماس خاوران و پروژه مسکونی 104 واحدی رشدیه و پروژه 70 واحدی تجاری اداری سهند که به تصویب هیئت مدیره شرکت رسیده و عملیات اجرایی آن درحال شروع می باشد.

bashgah-banner

3 نظرها

نطر گذاشتن