فرصت شکار ف… سه شنبه 26 دی

298
telegramnokhbegan-start
فرصت شکار ف... سه شنبه 26 دی Reviewed by سعید مشکانی on Jan 15Rating:
سیگنال در فولاد مبارکه
ابتدا به بررسی روند قبلی می پردازیم و بعد به پیش بینی آینده و ذکر ریسک های احتمالیتصویر
روند قبلی : همانطور که در شکل 1 می بینید با شکل گیری الگوی سر و شانه کف در 330 تومان الگویی موثق برای رشد تا 500 تومان صادر شده.هم اکنون قیمت در این بازه است.
تصویر

الگوی فعلی : با نوسان قیمت حول 500 تومان الگوی پرچم صعودی شکل گرفته که اهداف بالایی را نشان می دهد.طی دیروز و امروز این پرچم به بالا شکسته شده و الگو موثق گردیده است.

ریسک های احتمالی : نمودار  وروندی که در آن شکل گرفته مقداری نگران کننده است(قسمت قرمز زنگ).همانطور که می بینید روند شکسته شده و برگشتی به آن صورت گرفته که نشانه خوبی نیست.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

راهبرد : افراد ریسک پذیر می توانند به سهم ورود کنند.حد ضرر را 470 قرار داده و مادامی که روند صعودی محکم نشده پیگیر باشید تا در صورت شکست الگو از آن حتما خارج شوید.

از اخبار مثبت پیرامون سهم می توان به رشد قیمت محصولات فولادی در بازار اشاره کرد
 
 
 
bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن