فلزی ها در بازار …

154
telegramnokhbegan-start
فلزی ها در بازار ...Reviewed by Khalili on Dec 3Rating:

فملی که تا دیروز شاگرد اول بازار بوده است، امروز دیگر در لیست ممتازین دیده نمی شود. این موضوع را می توان در معاملات بورس کالا که دیروز انجام شده جستجو کرد. دیروز محصولات شرکت ملی مس عرضه شد و در آن مس مفتولی و مس کاتد کاهش قیمت را تجربه کردند. کاهش قیمت مس مفتولی 529 ریال و کاهش قیمت کاتد هم 473 ریال در هر کیلو بوده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فولاد خوزستان نیز در عرضه های دیروز بورس کالا، تختال C خود را عرضه کرد که با کاهش 2394 ریال در هر کیلو مواجه شده است. فخوز با رکود قیمتی مواجه می شود.

فولاد اصفهان نیز از این عرضه ها ترسیده است و خودبه خود رنگ قرمز را به تن کرده است. استراحت قیمتی در سهم های بزرگ مثل فولاد، ضروری به نظر می رسد.

bashgah-banner
نوشته قبلیبازار امروز ….
نوشته بعدیگروه روی ….
چندین سال هست که در بورس فعالیت تحلیلی دارم و امیدوارم با انتشار مطالبم بیتونم به شما دوستان کمکی کرده باشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن