تحلیل صنعت لاستیک و پلاستیک و دو سهم خوب از این گروه

400
telegramnokhbegan-start

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها

با تحلیل شاخص گروه لاستیک و پلاستیک و دو سهم از این گروه در خدمت شما هستیم:


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شاخص لاستیک در موقعیت خوبی برای خرید قرار دارد.به نظر می رسد چهار موج از پنج موج الیوتی را تکمیل کرده و به زودی موج 5 ام را آغاز می کند.همانطور که در تصویر می بینید موج 4 از نظر زمانی نیز به پایان رسیده است و نشانه ی خوبی برای آغاز موج 5 می باشد.در صورت نزول شاخص این گروه می تواند از 1652 واحد برگشت کند و اما در صورت ادامه ی صعود این شاخص که از امروز استارت دوباره خورده است هدف اول سقف قبلی در 1820 واحد و هدف بعدی در 1915 واحد می باشد. که پیش بینی می شود حدودا کمتر از یک ماه دیگر به این هدف برسد.نمودار روزانه ی شاخص این گروه در تصویر زیر نمایش داده شده است.اندیکاتور استوکاستیک نیز در منطقه اشباع فروش قرار گرفته است و کراس صورت گرفته سیگنال خرید را در این گروه تایید می کند.

image001 تصویر

و اما در تایم ساعتی این شاخص کراس تنگستن و کیجنسن رخ داده که همانطور که می دانید به عنوان سیگنال خرید محسوب می شود.هم چنین قیمت به درون ابر صعودی نفوذ کرده است.

image003 تصویر

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو باشگاه سرمایه گذاران هوشیار باشید.می خواهم عضو باشگاه شوم

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن