موج افزایش سرمایه ها !!!

194
telegramnokhbegan-start
موج افزایش سرمایه ها !!!Reviewed by Khalili on May 29Rating:

همکاران سیستم با سرمایه 25 میلیارد تومانی فعلی قصد افزایش سرمایه 10 میلیارد تومانی از محل سود انباشته را دارد. موضوع افزایش سرمایه جبران مخارج سرمایه‏گذاری‏های انجام شده در سال 1391 و همچنین تکمیل، خرید و راه‏اندازی تجهیزات مربوط به طرح‏های توسعه می باشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

قپیرا با سرمایه ی 10 میلیارد تومانی قصد افزایش سرمایه ی 4 میلیارد تومانی از محل سود انباشته را دارد.سرمایه شرکت با این افزایش به  14 میلیارد تومان خواهد رسید. موضوع افزایش سرمایه نیز تثبیت طرح افزایش ظرفیت 3000 تنی و تعویض دستگاه های فرسوده جهت استفاده بهینه تر از انرژی و کاهش بهای تمام شده و تأمین منابع لازم به منظور خرید شکر خام می باشد.

در مورد ونوین هم شنیده شده که قرار است در دو مرحله افزایش سرمایه را اعمال نماید. یکی قبل از مجمع عادی و دیگری بعد از مجمع. این افزایش سرمایه ها هم از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی خواهند بود. در این سهم تحرکات حقوقی ها هم دیده می شود.

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن