نظر کارشناسان در مورد شخارک . قشکر . حکشتی و …

  336
  telegramnokhbegan-start
  نظر کارشناسان در مورد شخارک . قشکر . حکشتی و ...Reviewed by مدیر سایت on Aug 3Rating:

  با سلام خدمت کاربران عزیز.. توضیحات داده شده در جدول فوق پرسش و پاسخ های انجام شده در روزهای گذشته ی بخش پرسش و پاسخ کاربران حرفه ای تحلیلها است. شما میتوانید روزانه سوالات خود را از کارسناسان ما بپرسید ! برای استفاده از این بخش و ارتباط با کارشناسان ما همین جا را کلیک کنید. همچنین قرمز یا سبز بودن نمادها ،مربوط به بازه زمانی مد نظر کارشناس است وممکن است نمادی رنگ قرمز داشته باشد و کارشناس مربوطه در کوتاه مدت انتظار افت داشته باشد ولی سهم در بلند مدت صعودی و روبه رشد باشد. یا اینکه نمادی سبز باشد و نظر کارشناس در بلند مدت برای سهم مثیت باشد ولی در کوتاه مدت و چند روزه سهم منفی باشد. پس باید به بازه زمانی مربوط به هر سهم دقت کرد. لطفاً سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ که ویژه اعضای حرفه ای است و کارشناسان هر روز به آنها پاسخ میدهند مطرح نمایید. موفق و پر سود باشید..

   


  خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  11-5 تصویر

  *و برای اعضای حرفه ای :

  تحلیل سهم غالبر که اعضای حرفه ای درخواست داشتند را در مطلب غالبر تا کجا بالا میرود؟ مینوانید مشاهده کنید.

  تحلیل کارشناسان در مورد مداران و اینکه آینده سهم و دید معاملاتی دراین سهم چگونه است را در مطلب مداران بخریم یا نه؟ خواهید دید

  سهمی جدید که موفق به شکست سقف مثلثی خود شده و اهداف بالاتری را دارد در مطلب نوسان این سهم غذایی. نقاط مناسب برای ورود به سهم را در این مطلب مشاهده کنید.

  bashgah-banner

  2 نظرها

  نطر گذاشتن