نظر کارشناسان در مورد وبشهر . حتوکا . وصندوق و …

  450
  telegramnokhbegan-start
  نظر کارشناسان در مورد وبشهر . حتوکا . وصندوق و ...Reviewed by مدیر سایت on Aug 3Rating:

  با سلام خدمت کاربران عزیز.. توضیحات داده شده در جدول فوق پرسش و پاسخ های انجام شده در روزهای گذشته ی بخش پرسش و پاسخ کاربران حرفه ای تحلیلها است. شما میتوانید روزانه سوالات خود را از کارسناسان ما بپرسید ! برای استفاده از این بخش و ارتباط با کارشناسان ما همین جا را کلیک کنید. همچنین قرمز یا سبز بودن نمادها ،مربوط به بازه زمانی مد نظر کارشناس است وممکن است نمادی رنگ قرمز داشته باشد و کارشناس مربوطه در کوتاه مدت انتظار افت داشته باشد ولی سهم در بلند مدت صعودی و روبه رشد باشد. یا اینکه نمادی سبز باشد و نظر کارشناس در بلند مدت برای سهم مثیت باشد ولی در کوتاه مدت و چند روزه سهم منفی باشد. پس باید به بازه زمانی مربوط به هر سهم دقت کرد. لطفاً سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ که ویژه اعضای حرفه ای است و کارشناسان هر روز به آنها پاسخ میدهند مطرح نمایید. موفق و پر سود باشید..

   


  خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  12-5 تصویر

  *و برای اعضای حرفه ای :

  تحلیل سهم غالبر که اعضای حرفه ای درخواست داشتند را در مطلب غالبر تا کجا بالا میرود؟ مینوانید مشاهده کنید.

  تحلیل کارشناسان در مورد مداران و اینکه آینده سهم و دید معاملاتی دراین سهم چگونه است را در مطلب مداران بخریم یا نه؟ خواهید دید

  سهمی جدید که موفق به شکست سقف مثلثی خود شده و اهداف بالاتری را دارد در مطلب نوسان این سهم غذایی! . نقاط مناسب برای ورود به سهم را در این مطلب مشاهده کنید.

  bashgah-banner

  2 نظرها

  1. سلام بنده سهم قصفها رااز قیمتهای بالا حدود ۱۰۰۰ تومان داشتم با کاهش قیمت آن به امید افزایش در ماه رمضان میانگین کم کردم بعد هم مجمع رفتم خلاصه میانگین این سهمم ۷۰۰ تومان است ایا به صلاح است ان را نگه دارم تا یک روزی بیشتر شود. یا با حدود ۳۰ درصد ضرر خارج شوم و در سهمهای دیگر سرمایه گذاری کنم؟ بطور کلی آینده این سهم چیست؟
   همچنین درمورد سهم خکاوه که با میانگین 97 تومان دارم

  نطر گذاشتن