نماد تحت نظر از گروه بر طرف دار

284
telegramnokhbegan-start
نماد تحت نظر از گروه بر طرف دارReviewed by علی صابریان on Dec 5Rating:

سلام به کاربران حرفه ای تحلیلها امیدوارم حال همه شما خوب باشد

نماد خساپا را تحت نظر داریم این نماد حد ضرر زیر ۲۰۰ تومان دارد .. این سهم  را حوالی 248 می توان در یک گام شناسایی سود کرد و از سهم خارج شد .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما سهم در مسیر صعودی میان مدت و بلند مدت اهداف   260  و 275 و 310 را هدف خود قرار داده است . خرید هرچه  نزدیک تر به محدوده حد ضرر ( ۲۰۰ تومان)  صورت گیرد بهتر است

شاد و پرسود باشید

 

bashgah-banner
نوشته قبلیبررسی خبرهای داغ هفته
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 16 آذر ماه…
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

8 نظرها

نطر گذاشتن