نماد تحت نظر و….

348
telegramnokhbegan-start
نماد تحت نظر و....Reviewed by علی صابریان on Jun 23Rating:

سلام به کاربران حرفه ای تحلیلها

نماد دیگر تحت نظر ما نماد وسپه می باشد


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این نماد حوالی 161- 162 برای خرید با حد ضرر 155 مد نظر ماست هدف سهم نیز در گام نخست 196 تومان است . فعلا سهم حوالی 166 تومان در حال معامله است .

 

شاد و پرسود باشید

bashgah-banner
نوشته قبلیسهام تحت نظر و…
نوشته بعدیسهم تحت نظر ح….
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

4 نظرها

    • وسپه در روز معرفی حوالی 162 و 163 تومان معامله شد که در محدوده خرید ماست.در حال حاضر برای ورود به وسپه کمی دیر شده است.حفارس به محدوده خرید نرسیده است و خرید در حال حاضر پر ریسک است که توصیه نمی شود.اما وتوکا را 2 بار سیگنا داشته ایماز سیگنال اول تا به حال 35 درصد در سود هستیم.در سیگنال دوم به محدوده خرید ما نرسید.وتوکا نیز برای خرید دیر شده است

    • سر 3 تومان چانه نزنید.شاید بتوان به صورت فردی در کف قیمت از یک سهم خرید داشت منتها وقتی سیگنال در سایت اعلام می شود معمولا خرید ها گروهی است.نمی توانیم یک گروه را در یک قیمت خاص سیگنال خرید بدهیم چون همه منتظر همان قیمت می مانند و چون تقاضا بالاست قیمت به آنجا نمی رسد.در نتیجه کلی کاربر فقط شاهد صف خرید سهم می شوند.این اتفاق به قدری تکرار شده است که ما دیگر سر یکی دو تومان حساسیت نشان نمی دهیم.

نطر گذاشتن