نماد تحت نظر

331
telegramnokhbegan-start
نماد تحت نظر Reviewed by علی صابریان on Dec 21Rating:

سلام به کاربران حرفه ای سایت تحلیلها

امیدوارم حال همه شما عزیزان مثل همیشه خوب باشد


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دوباره در خدمت شما عزیزان هستم تا نظر خود را در مورد خرید و فروش هایی که انجام می دهیم با شما در میان بگذاریم

بکام با حد ضرر زیر 415 تومان به هدف حوالی ۶۰۰ و ۶۳۰ مد نظر ماست . البته سهم نسبتا ریسک بالایی دارد . هرچه بتوان نزدیکتر به حد ضرر خرید کرد ریسک سهم پایین می آید

شاد باشید

bashgah-banner
نوشته قبلیخبرهای این هفته
نوشته بعدیروزهای حساس طلای جهانی
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

18 نظرها

  1. با سلام… بکام هنوز نگهداری کردم… 470 تومان خریدم… امروز 18 دی چهارشنبه آماده فروش بودم ولی پایینتر از دیروز بود… به نظرتون شنبه با چه قیمتی آماده فروش باشم؟ میگین حوالی 600! یعنی 540 امروز خوب بود؟ آیا 600 یا 650 میرسه؟

نطر گذاشتن