نماد تحت نظر

287
telegramnokhbegan-start
نماد تحت نظر Reviewed by علی صابریان on Dec 22Rating:

سلام به کاربران حرفه ای سایت تحلیلها

امیدوارم حال شما خوب باشد


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد  کچینی در نظر داریم تا از قیمت 1085 تومان عبور کند . سپس سهم را برای هدف ۱۴۵۰ تومان نگه می داریم . در راه رسیدن به ۱۴۵۰ تومان سهم در  حوالی ۱۳۲۰ احتمال افزایش عرضه خواهد داشت .

پس به طور خلاصه قیمت پایانی سهم که از 1085 تومان گذشت سهم را خرید می کنیم . حد ضرر را زیر ۱۰۷۰ تومان قرار می دهیم . و با سهم  حداقل تا ۱۴۷۰ تومان می مانیم

شاد باشید

 

bashgah-banner
نوشته قبلیجدول هفتگی تحلیلیها+پاسخ به سوالات سبد حرفه ای
نوشته بعدیاین بار کاما…
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

10 نظرها

نطر گذاشتن