نگاهی بر وضعیت جاری دوده ی صنعتی پارس

356
telegramnokhbegan-start
نگاهی بر وضعیت جاری دوده ی صنعتی پارسReviewed by فرزاد عباس زاده on May 3Rating:

 
 
 

عزیزان سایت سلام


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

به قول یکی از دوستان الوعده وفا:

نمودار در نظرتان است و نقاط حمایتی با فلش مشخص هستند.

انگار اخلاق سهم این گونه است که با سایر همگرویی ها دوست نیست.

آخرین EPS سهم در سال 91 -که رفتن به مجمع را با 25% سود در یک هفته تقویت کرد- با عدد 2400% همراه بود که منجر به شکست قوی مثلث شد.شاید این امر خبر از این مورد می دهد که شرکت محتاطانه برخورد کرده.

فروش دوده ی داخلی با بیش 57% همراه بود و فروش دوده ی صادراتی بابیش  574%…فرض کنید که صادرات این محصول روان تر گردد آن وقت است که سهم دست نیافتی می شود اما زیاد نمی توان خوشحال بود چرا که انگار در سیاست شرکت در سال جدید خبری از صادرات نیست و شاید بتوانیم یکی از دلایل پیش بینی منفی EPS در سال جدید را همین عناون کرد.

اکنون است که می توان پی برد که چرا صنایع لاستیک بارز (پکرمان) از صف خرید خسته نمی شود.

یکم هم از نمودار بگوییم این که بی تعارف خستگی دارد ،هنوز گواه قطعی ندارد اما تایم بالاتر هنوز کاملا قطع امیدمان نکرده لذا تنها دست آویزمان همان حمایت هاست و هر چه به 1000 نزدیک تر شویم حمایت قوی تر خواهد بود.

 
 
 
 
تصویر
 

 

 
 
 
 
تصویر 
 
 
 
 
bashgah-banner
نوشته قبلیتحلیل شپنا
نوشته بعدیارزش ذاتی تعدیل شده سرمایه گذاری غدیر
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

1 نظر

نطر گذاشتن