نگاهی به قشرین…

262
telegramnokhbegan-start
نگاهی به قشرین...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 1Rating:

 

سلام خدمت عزیزان سایت؛


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به گزارشی که در کدال منتشر شد و شخصا دیر متوجه آن شدم این شرکت توانسته در 6 ماهه  78%  از EPS را تحت پوشش قرار دهد.از بعد تکنیکی تحلیل زمانی به خوبی موقعیت خرید را با کادر سبز رنگ معین کرده است که همپوشانی زیبایی را با سطوح فیبوناچی و خط روند 520 روزه با اعتبار متوسط به بالا ایجاد کرده است.خروج از کادر قرمز رنگ و سطح Swing  با توجه به وضعیت پیش رو و احتمال اصلاح شاخص علامت خوبی خواهد بود.(روی تصویر کلیک کنید)

 

شیرین خراسان تصویر

…شاد و پر سود باشید…

bashgah-banner
نوشته قبلیخمحور و رسیدن به یک محدوده مهم
نوشته بعدیخبر رسمی سیمانی ها …
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

1 نظر

نطر گذاشتن