نگاهی به وضعیت شپاس…

237
telegram nokhbegan-start
نگاهی به وضعیت شپاس...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Aug 23Rating:

با توجه به نمودار شپاس شاهد یک روند نزولی از ابتدای عرضه ی سهم در تالار بودیم.در گذشته با توجه به توقف و بازگشایی سهم در قیمت بالاتر از قبل بهانه ای فراهم شد جهت نفوذ،شکست و تثبیت روند نزولی لذا اخیرا افت سهم را می توان به پای Pullback و هدف الگو ها و اصلاح قیمتی دانست.

با توجه به پیچیده بودن شکل چند نکته لازم به توصیح است:


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1-در این شکل از هارمونیک ab=cd سه الی چهار بار استفاده شده و اهداف صعودی بر اساس مکان  D تعیین شده است.

2-از فیبوناچی ها برای دقت در بدست آوردن اهداف استفاده شده.

3-از فیبو های زمانی برای تخمین زمان احتمالی به میلادی استفاده شده است.در 22 آگوست انتظار بازگشت قیمتی را داریم.اما این پروسه بدین گونه است که این بازگشت اگر به صورت ایجاد مثبت های پی در پی باشد در 30  آگوست این انتظار باز خواهد گشت.در غیر اینصورت قیمت تا 30 آگوست برای خریدن زمان درجا خواهد زد.

نقاطی که به صورت ترکیب خطوط صورتی و آبی مشخص شده اند Prz یا نقاط بازگشتی اند.حد ضرر این نقاط بین جفت خطوط یعنی حدود 2300 خواهد بود.

و در نهایت هدف قیمتی ابتدا کادر قرمز رنگ  و به طور هیجانی 2900 هم خواهد بود.

برای واضح دیدن عکس روی آن کلیک کنید.

 

 

 

shepas تصویر

این تحلیل به طور عادی در دسترس قرار می گیرد.

پرسود باشید…

bashgah-banner
نوشته قبلیشبندر و گزارش مالی 3 ماهه ….
نوشته بعدیگربه و کبوتر در بازار بورس …
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

1 نظر

نطر گذاشتن