نگاهی به چارت ایران ترانسفو

247
telegramnokhbegan-start
نگاهی به چارت ایران ترانسفوReviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 2Rating:


دوستان سلام

 

خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 


وضعیت بترانس به خوبی نمایش داده شده است.طبق کانال صعودی که واضح است، میبینیم که کندل ها چه واکنشی به کانال بالایی و البته  23% fibo expansion داشته اند.با توجه به رشد قیمتی نهاده های بترانس گذر از این مرحله کمی سخت شده. در هر حال در صورت عبور موانعی در قیمت 271 در انتظار سهم هستند.در غیر اینصورت در حوالی 230 حمایت هایی برای سهم وجود دارد.

 
 
 
 
 
تصویر
bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار یکشنبه 12 آذر…
نوشته بعدیبترانس
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

2 نظرها

نطر گذاشتن