نگاهی به چارت کاما

204
telegramnokhbegan-start
نگاهی به چارت کاماReviewed by فرزاد عباس زاده on Feb 27Rating:

 
 
 

در نگاهی به باما نکته ای که در سهم به نظرمان آمده این بوده که در تایم هفتگی و ماهانه فعلا امیدواری مشاهده نمیکنیم.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما در تایم روزانه به محدوده ای مثلث شکل رسیدیم که احتمال Swing  را در همین ناحیه می دهیم.به طور مثال در خصوص ادامه دار بودن این توالی مثبت ابتدا 880 را برای آن متصوریم.از آن به بعد باید دید که سهم چه رفتاری با مقاومت خود خواهد داشت.

رشد سهم را به طور چشمگیر منوط به تثبیت بر روی عدد 1000 میدانم.

در خصوص گزارش سهم هم دیده شده که علاوه بر این که رشد خوبی برای سال بعد لحاظ نشده بلکه در برخی عوامل نظیر EPS افول هم داشتیم.

لذا با این تفاسیر نمیتوان از آن انتظار خوبی داشت.

 

 تصویر
bashgah-banner
نوشته قبلیبازار امروز
نوشته بعدیشرکت ذغال سنگ نگین طبس : سال مالی منتهی به 30/12/92
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن