نگاهی مثبت به شپنای سبز

124
telegramnokhbegan-start
نگاهی مثبت به شپنای سبزReviewed by منوچهر عطائی on Apr 24Rating:

وکیوم باتوم یکی از محصولاتی است که در بازار داخلی و بورس کالا به دلیل تعدد معاملات همواره از اهمیت به سزایی برخوردار است این محصول که از ابتدای اذرماه و در یک بازده 5ماهه مورد بررسی قرار گرفته است نشان میدهد طی افزایش قابل توجهی که در اذر 91 رخ داد معاملات برای پالایشگاه ها عوض شد و شرکت های پالایشگاهی توانستند جایگاه والایی در بورس پیدا کنند.

این تغییرات اگر چه در معاملات این روزها رنگ تعادل به خود گرفته است لیکن برای این شرکت ها ارقام درشتی را در نرخ فروش درج کرده است که بازار همچنان ان ها را ارزنده میبیند.وکیوم باتوم در بودجه شپنا حدود 130 تومان به ازای هر کیلو ارزان تر دیده شده و این موضوع در خصوص سایر محصولات نیز تکرار شده است تا در مجموع بازار سعی در پیش خور کردن تعدیل های سود این شرکت ها کند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن