هلدینگ دیروز معرفی شد…

174
telegramnokhbegan-start
هلدینگ دیروز معرفی شد...Reviewed by Khalili on Mar 13Rating:

دیروز در شرایطی جلسه ی معرفی شرکت هلدینگ خلیج فارس برگزار گردید که هنوز سازمان بورس منتظر گزارش های حسابرسی شده ی این شرکت برای عرضه در بورس می باشد. همانطور که قبلاً هم خدمتتان گزارش شد، این هلدینگ دارای 15 شرکت و چندین مجتمع تولیدی می باشد که برخی از این شرکت های زیر مجموعه زیان ده هستند (پتروشیمی اروند، خوزستان، برزویه و شهید تندگویان طبق گزارش های عملکرد 6 ماهه نخست سال 91 زیان ده می باشند). ظاهراً در بین این شرکت ها، پتروشیمی بندر امام بیشترین میزان سود را دارد و در طی 6 ماه هم توانسته 1793 ریال را پوشش واقعی دهد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مدیرعامل این شرکت عنوان کرده که در حالت خوش بینانه، این سهم با ارائه گزارش های حسابرسی شده به بورس، در روز دوشنبه به بازار می رید و تاکید کرده که این زمان هم هنوز قطعی نیست.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن