همراه با این سه سهم در هفته بعد

917
telegramnokhbegan-start
همراه با این سه سهم در هفته بعدReviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 10Rating:

 

تحت نظر 1


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد فلامی

لامیران در تایم روزانه طبق یکی از سناریوی های شمارشی به نظر در موج 5 به سر می برد.سهم پس از ریزشی که در مدت 170 روز و به میزان 50% موج صعودی قبلی شکل گرفت، به نظر می رسد با توجه به تحرکات زیر و با شکست مثلث کاهشی انتظار رشد تا حوالی 400 و بالاتر دور از ذهن نباشد.

در اسیلاتور دی تی جا برای رشد در میان مدت داریم.برای دوستانی که قصد ورود دارند، حسب وضعیت نا خوشایند عمومی بازار پیشنهاد می گردد 310 تومان را به عنوان حد ضرر خود انتخاب کنید.

 

 

فلامی تصویر

 

تحت نظر 2

نماد دارویی کوثر

دکوثر در تایم روزانه به نظر می رسد روند صعودی خوبی در میان مدت داشته باشد.حسب شکست دو رالی نزولی در شاخص قدرت نسبی روند انتظار رشد دور از ذهن نیست.

فرسایش آخرین رالی نمودار رای به قدرت بیشتر در خریداران می دهد.

برای ورود 440 تومان به عنوان حد ضرر انتخاب گردد.اولین مقاومت جدی سهم 540 تومان است.

 

دارو کوثر تصویر

 

تحت نظر 3

نماد دارویی لقمان

دلقما در پریود روزانه بر روی حمایت تاریخی خود قرار دارد.هم راستا بودن دو اسیلاتور قدرتمند دی تی و آر اس آی منجر به تداوم روند رشد خواهد شد.در 395 تومان مقاومتی مهمی وجود دارد که در صورت نفوذ و تثبیت حسب تشکیل الگوی کف دوقلو می توان به رشد تا 15% دیگر امیدوار بود.

دارو لقمان تصویر

دوستان در خرید هایتان وضع بازار را مد نظر بگیرید.استراتژی در تحت نظر های امروز به طور میان مدت بیان شد.وضعیت بازار نیز همانطور که مطلعید به سمت و سویی سوق داده شده است تا نفس سفته بازارن و نوسان گیران گرفته شود.پیشنهاد می گردد برای بازدهی بهتر از عجله در معاملات چه خرید و چه فروش اجتناب کنید.

پر سود باشید…

bashgah-banner
نوشته قبلیگفته شده،شنیده شده
نوشته بعدیکف قیمتی باما کجاست…؟
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

2 نظرها

  1. سلام دوستان
    من کارشناس ارشد صنایع نفت و گازم ,یکسال هست توی بورسم کلاسهای تکنیکال را هم رفتم ولی کلآ از پارسال تا حالا 170 تومان (شامل پول خودم و وام) آوردم توی بورس و الان پولم شده 115 تومان ولی امیدوارم تا آخر سال پولم به مقدار اولیه اش برسه ,از امروز وارد این سایت شدم امیدوارم حداقل نصف بیشتر سیگنال هاش درست باشه.
    با سپاس

نطر گذاشتن