وضعیت امروز بازار …

309
telegramnokhbegan-start
وضعیت امروز بازار ...Reviewed by Khalili on Sep 29Rating:

سلام به همه ی دوستان

هم اینک در بازار شاهد این موضوع هستیم که عرضه ها در حال افزایش می باشد. با نوعی می توان گفت که با فروکش کردن تب اخبار سیاسی از اقصی نقاط جهان، بازار خود را در یک موقعیت جدید می بیند. دلار هم در بازار مجدداً به یک محدوده ی با ثباتی رسیده است که این می تواند بر بازار سرمایه نیز پس از مدتی سکون ایجاد کند. هم اکنون فارس بیشترین تقاضا را داراست. همانطور که در گزارش های قبلی نیز عرض شد، این شرکت با اینکه تعدیل منفی را در عملکرد 12 ماهه اش داشته اما امیدها  به عملکرد و گزارش های پیش بینی سال 93 فارس بسیار بالا می باشد و خبرهایی مثل عرضه نشدن مجدد این سهم نیز باعث صف شدن این نماد بزرگ بازار شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وزیر نفت نیز در اظهار نظری در خصوص خوراک پتروشیمی ها اذعان داشت: درباره خوراک پتروشیمی به طور اصولی با خود کسانی که در این حرفه کار می کنند تفاهم کردیم که ما قیمت خوراک را اضافه کنیم به قیمت محصول که با نوسانات و پایین و بالا رفتن آن پایین و بالا برود، البته پس از بحث و بررسی بیشترنظر خود را مطرح می کنیم. اما با این موضوع به نظر می رسد که بعدها اگر دوباره مشکل خاصی در کشور پیش بیاید، باز هم دولت برای کم کردن تنش ها، دستورهای حاکمیتی وزارتی صادر و مانع از نوسان قیمت خواهد شد. در گروه پتروشیمی اخباری هم از مارون شنیده شده است که تعدیل را برای گزارش 6 ماهه در نظر گرفته است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن