وغدیر ، بر سر دوراهی

430
telegramnokhbegan-start
وغدیر ، بر سر دوراهی Reviewed by محمد محمدی on Jul 16Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

میخواهیم یک بررسی به وضعیت شرکت سرمایه گذاری غدیر بر روی نمودار روزانه داشته باشیم .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

همینطور که در شکل میبینید وغدیر مدتی است در کانال صعودی قرمز رنگ در حال حرکت میباشد . در میانه همین کانال سهم موفق شده خط مقاومت آبی رنگ رو بشکونه و در حال پولبک به همین خط میباشد . که حمایت سهم محدوده 685تومان میباشد .

 

vaghadir تصویر

 

دو راه پیش روی سهم وجود داره یا خط آبی رنگ به عنوان نقطه حمایتی عمل کرده و بعد از پولبک سهم تا محدوده خط آبی رنگ بالایی که محدوده 740تومان میباشد صعود میکند یا خط آبی پایینی شکسته میشود و احتمالاسهم تا محدوده کف کانال که محدوده قیمتی 635تومان میباشد افت خواهد کرد .

 

تو نمودار RSI هم خط اصلی نارنجی رنگ  به EMA آبی رنگ رسیده که در صورت نفوذ به پایین این خط حرکت نزولی کوتاه مدت سهم رو تایید خواهد کرد .

 

موفق باشید .

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن