وغدیر و وضعیت کنونی !!

151
telegramnokhbegan-start
وغدیر و وضعیت کنونی !!Reviewed by Khalili on Dec 17Rating:

در ابتدا باید از کاربران محترم سایت به دلیل درج نکرن خبرهای دیروز در سایت، غذرخواهی کنم و این موضوع به دلیل قطع بودن اینترنت بنده حقیر بوده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مورد وغدیر هم دیدیم که سهم در قیمت های حدود 414 تومان بازگشایی شد که قیمت های خوبی برای سهامداران بوده است. حجم عرضه ها امروز هم رشد داشته تا جایی که 15 میلیون سهم رد و بدل شد و قیمت نهایی سهم نیز کاهش اندک را تجربه کرده است. غدیر یک مرحله از افزایش سرمایه خود را انجام داده و اکنون فرصت های جدیدی را پیش روی خود می بیند. یکی افزایش سرمایه مرحله دوم، دیگری مجمع عمومی ، فرصت دیگر هم احتمال تعدیل ها در گزارش های 12 ماهه می باشد که می تواند رشد را هم تا مجمع به دنبال داشته باشد. نگهداری و یا حضور در قیمت های فعلی می تواند، برای دید بیش از 3 ماه مناسب باشد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن