پالایش نفت بندرعباس سال مالی منتهی به 30/12/91

149
telegramnokhbegan-start
پالایش نفت بندرعباس سال مالی منتهی به 30/12/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 9Rating:

این شرکت در پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/91 بر اساس عملکرد واقعی 9 ماهه مبلغ 323 ریال میباشد که 72 درصد رشد را نسبت به 9 ماهه ابتدای سال 91 نشان میدهد.

پیش بینی شرکت نسبت به 9 ماهه سال 90 میزان 1.8 درصد کاهش ، مقدار فروش 2 درصد کاهش و مبلغ فروش 18.1 درصد افزایش را نشان میدهد.باتوجه به افزایش 73 درصدی بازار فروش داخلی نسبت به سال 90 روندی صعودی در فروش را انتظار داریم.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین افزایش قیمت تولیدات شرکت نسبت به سال گذشته مبنی بر تعدیل حدود 40 درصدی سود میباشد که انتظار است روند سود آوری شرکت را برای 6 ماهه ابتدای سال صعودی کند.

bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از لابسا
نوشته بعدیسرمستی پتروشیمی ها
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن