پالس های مثبت …

219
telegramnokhbegan-start
پالس های مثبت ...Reviewed by Khalili on Sep 24Rating:

در خصوص صحبت های اوباما در سازمان ملل پالس های مثبتی دریافت می شود. ظاهراً  رئیس جمهور امریکا عنوان داشت: فکر نمی‌کنم بتوان یک شبه مشکلات در روابط ایران و آمریکا را حل کنیم اما اگر بتوانیم مشکل هسته‌ای را حل کنیم گام بزرگی در جهت توسعه روابط برداشته‌ایم. این می توان نشان از لبخند به سوی ایران باشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

رئیس بانک مرکزی طی خبری اعلام نموده که قیمت دلار به کف  رسیده است. ولی‌الله سیف در نشست خبری حاشیه جلسه صبحانه کاری اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت قیمت ارز به کف خود رسیده که این موضوع ناشی از اخبار خوشبینانه است. از این اظهارات این چنین بر می آید که دولت تمایل ندارد ارز بیش از این پایی بیاید که این خود می تواند زمینه ی رشد را هم مهیا سازد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن