پتروشیمی پردیس و یک الگو

451
telegramnokhbegan-start
پتروشیمی پردیس و یک الگوReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 20Rating:

سهم در حال تشکیل الگوی صعودی نسبتا قوی میباشد که انتظار است تا مدت 8 الی 15 روز رون مثلث نوسان و سپس روند صعودی به خود بگیرد.

 


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شپدیس تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیبترانس و خبر خوب …
نوشته بعدیبر بام بازار سه شنبه 29 مرداد ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

  1. سلام استاد،،،،ممنوووووون از تحلیلهای خوبتون،،،،،لطفا همیشه یه تحلیل ساده تکنیکال از سهمها بذارید تا واسه ما جنبه آموزشی داشته باشه،،،،،من دوره مقدماتی تحلیل تکنیکال را دیدم و مطالب شما را خیلی دوووووووووست دارم،،

نطر گذاشتن