پیام صف خرید وبشهر چه بود ؟

947
telegramnokhbegan-start
پیام صف خرید وبشهر چه بود ؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 9Rating:

 

تحلیل تکنیکال وبشهر :

سرمایه گذاری توسعه صنایع بهشهر را در تایم روزانه ملاحظه می کنید.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با دیتای تعدیلی نسبت به افزایش سرمایه و سود به بررسی سری زمانی این سهم پرداختیم:

 

نگاه ابتدایی به سهم سه افق حرکتی را گوشزد می کند: روند بلند مدت صعودی ، میان مدت نزولی و کوتاه مدت هم نزولی توصیف می شود.وضعیت ریزشی اخیر با توجه به واگرایی زمانی نسبت به رالی رشدی قبلی که تیر ماه اتفاق افتاد، رای به قدرت بیشتر خرید نسبت به فروش می دهد.لذا شاهدیم که فشار خریداران  بالاتر از عرضه کنندگان است.

ورود قیمت به محدوده ی خط میانی کانال با همپوشانی دو نسبت قدرتمند از فیبوناچی منجر به تقویت تقاضا از سوی خریداران شده است.با توجه به وضعیت اسیلاتور ها در پارامتر بهینه و واگرایی قیمتی در اسیلاتور معروف MACD انتظار داریم خط روند نزولی کوتاه مدت شکسته شود. با این مفروضات انتظار رشد 10-15% را از سهم داریم.

بررسی سهم در حالت تعدیل نسبت به فقط افزایش سرمایه نیز گواه همین مدعاست.

اعتبار این تحلیل تا زمان لمس نقطه ی 270 تومان است.تارگت ابتدایی 320 پیش بینی می گردد.

 

غبشهر 2 تصویر تحلیل تکنیکال وبشهر

پر سود باشید…

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن