چند سهم سبز امروز ،روزهای پرفروغ بورس را از دست ندهید

171
telegramnokhbegan-start
چند سهم سبز امروز ،روزهای پرفروغ بورس را از دست ندهیدReviewed by منوچهر عطائی on Mar 4Rating:

امروز بهای سهام بانک ها با رشد قابل توجهی روبرو شد و برخی مانند ملت و پاسارگاد و پارسیان با صف خرید 4 تا 8 میلیون سهمی روبرو شدند که از عمده علت ها این اقبال متقاضیان سهام بانکی ها میتوان به شایعه رفع تحریم های بانکی توسط سوئیس و برقراری تبادل بین المللی پولی و اعلام برنامه عرضه اولیه 5 درصدی سهام هلدینگ خلیج فارس در روزهای پایانی اسفند دانست که میتوانند در آینده بابت طلب از دولت بخشی از سهام این گروه یا وجوه حاصل از واگذاری این شرکت دریافت کنند.

و در گروه خودروییها نیز شاهد جوی مثبت بعد از روزهای رکود این گروه بودیم و این دید مثبت در اخرین گزارش سایپا نیز دیده میشود که بعد از زیان 96 ریالی، برای سال اینده سود 107 زیالی پیش بینی کرده است . ایران خودرو نیز با با صف 8 میلیونی روبرو شد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

علاوه بر شرکتهای بانکی و خودرویی، سهام شرکتها تجهیزاتی نیز به دلیل احتمال کاهش تحریم ها و فعالیت آسانتر با صف خرید مواجه شدند که از جمله این تجهیزاتی ها حفاری شمال بود. و همچنین مپنا نیز با اقبال متقاضیان همراه بود(از جمله علل اقبال به این سهام ها را در قسمت اخبار تکان دهنده مطالعه بفرمایید به تاریخ دیروز)

و در نهایت به این موضوع بایستی توجه داشت که با توجه به احتمال کاهش تحریم ها و روند نزولی در بازار ارز  و سکه و رکود در بازار مسکن و با توجه به جو روانی مثبتی که در روزهای پایانی سال وجود دارد  طی روزهای آینده سرمایه های عظیمی وارد بورس و فرابورس شود.

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن