چند شنیده از چند سهم …!!

180
telegramnokhbegan-start
چند شنیده از چند سهم ...!!Reviewed by Khalili on Jul 20Rating:

در مورد قندی ها شنیده شده است که قیمت شکر به 2000 تومان مورد توافق قرار گرفته و  اعلام شده که بعد از ماه رمضان اعمال خواهد شد. در صورت صحت و تایید این خبر، قندی ها به شدت مورد حمایت واقع خواهد شد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شنیده شده که هلدینگ خلیج فارس شاید نتواند به سود پیش بینی شده ی خود برسد. برخی دیگر از شنیده از این شرکت حاکی از آن است که هلدینگ در صدد است تا برخی از زیر مجموعه های خود را به فرابورس وارد کند.

وبانک هم که برای دو مجمع همزمان عادی و فوق العاده متوقف شده است، با خبرهایی از افزایش سرمایه ی 100 درصدی روبروست. همچنین در مورد این سهم شنیده شده که قرار است تا وقتی که شاراک گزارش مالی خود را روانه بازار نکند، متوقف بماند!

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن