چهارشنبه 11 بهمن

220
telegramnokhbegan-start
چهارشنبه 11 بهمنReviewed by Tseexpert on Jan 30Rating:
9:00 تا 10:00

صبح همگی بخیر


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

جمع شدن صف فروش شاراک مجددا باعث منفی شدن شاخص کل شده است.قندیها تا آستانه صف فروش پیش رفته اند.حجم معاملات بالا و صف خرید پرعرضه وصندوق باعث رشد شاخص شده.شبریز هم صف خرید شد. فاصله قیمت پایانی وبانک و آخرین قیمت سهم به 4درصد نزدیک میشود.

10:00 تا 11:00

ولساپا برای تعدیل بسته شده و پارسان درحال بازگشایی است آنهم بدوم محدودیت نوسان.شاراک همچنان صف فروش دارد.حجم پایین در نمادهای بزرگ بازار نشان از نوعی سردرگمی یا ترس دارد که باعث کنار نشستن نقدینگی شده است.گویا پارسان سود تلفیقی 92 را به 250 تومان تعدیل مثبت داده است. اگر پارسان با این قیمتها بازگشایی شود مطمئنا عرضه ها درکل بازار شدید خواهد شد.

11:00 تا 12:00
پارسان درحال بازگشایی به شیوه مافیایی است.سقوط زاگرس تا نزدیک 5 درصد منفی و همچنین صعود کرمانشا از منفی 4 به مثبت 2 ازتحولات این دقایق گروه پتروشیمی بوده.نرخ محصولات فملی امروز کاهش نسبی داشته است. عجب افتضاحی شده پارسان نزدیک 1200 بازگشایی شد. در پارسان حقوقی ها خریدار و حقیقی ها فروشنده هستند.
bashgah-banner

6 نظرها

نطر گذاشتن