چهارشنبه 4 بهمن

182
telegramnokhbegan-start
چهارشنبه 4 بهمنReviewed by Tseexpert on Jan 23Rating:
9:00 تا 10:00

صبح همگی بخیر

قبل از بازار برای اکثر سهمها صف خرید چیده شده بود که با شروع بازار همگی را برداشتند.بازار با هیجان شروع شده و غدیرو ذوب فملی ومعادن تشکیل صف خرید داده اند باقی سهمها درحال غلبه بر عرضه ها هستند.پارسان با اینکه صف خرید دارد ولی بسیار پرعرضه است.وساپا صف فروش کوچکی دارد حتی با توجه به پی به ای مناسب مسئله اینجاست که با توجه به اطلاعاتی که قبلا ارائه کرده بوده گزارش سایپا را در صورتهای مالی تاثیری نداده.صف فروش فاسمین جمع شد و درحال نوسان وصعود است. صف خرید فولاد عرضه شد.

 

خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 10:00 تا 11:00

شپدیس و شبریز و کرمانشا امروز بازگشایی میشوندکه احتمالا تحت تاثیر جو امروز باعث رشد زیادی در شاخص میشوند. صف ده میلیونی پارسان و صف 5 میلیونی ومعادن و صف 6 میلیونی فولاد عرضه شدند.صف فروش کرمانشا و شیراز جمع شد.عرضه های حقوقی ها خیلی سنگین بوده در همه نمادها.
bashgah-banner

14 نظرها

نطر گذاشتن