چکارن و یک نقطه ی مهم

307
telegram nokhbegan-start
چکارن و یک نقطه ی مهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 22Rating:

در بررسی این سهم شاهد عبور موقت از مرز مقاومتی خود در 192 تومان هستیم.در صورتی که برای فردا با قدرت خوبی مثبت شود مقاومت خود را برای هدف بعدی میشکند.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

چکارن تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار شنبه 01 تیر ماه…
نوشته بعدیدانا و هدف صعودی آن
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

9 نظرها

  1. سلام در مورد دالبر و قچار توضیح می دهید ،
    نظری که من در مورد البرز دارو دارم اینه که چون این سهم در زمان قبل از تحریم ها قیمتی بالای 1500 داشت ولی به دلیل سخت گیر شدن تحریم ها قیمت این سهام به زیر 500 سقوط کرد ولی تواین مدت با بحتر شدن وضعیت سیاسی و پایین اومدن دلار به نظر 1600 رو تو هدفش داره ،درسته ؟

    • دالبر : البته خوب مقاومتها که تاثیر دارد ولی کمبود تولید و مواد اولیه و کاهش مقدار فروش این شرکت را سودش را کم کرد ولی اکنون با افزایش قیمت محصولات رو به روست.بنیادی نسبتا مناسبی هم دارد.هدف مقطعی کنونی 880 تومان است.
      قچار هم هدفشدر میان مدت مرز 720 تومان است و حمایتش هم مرز 540 تومان میباشد.

نطر گذاشتن