کگل و هدف های صعودی و نزولی سهم

267
telegram nokhbegan-start
کگل و هدف های صعودی و نزولی سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Jul 20Rating:

کگل : در بررسی این سهم شاهد شکست و عبور از خط روند صعودی سهم هستیم.در محدوده ی 930 تومان حمایتی برای سهم وجود دارد که انتظار است دچار نوسانات مثبت شده و شاهد بازگشت سهم باشیم.اسیلاتور CCI در محدوده ی ورود به سطخ -100 و اسیلاتور Stoch نیز در حال نشست به سطح صفر میباشد.اانتظار بازگشت به زودی برای سهم وجود دارد.محدوده مقاومتی سهم 1080 تومان است که سطح افزایش عرضه میباشد .هدف میان مدت سهم 1200 تومان میباشد.این شرکت پیش بینی سود سال 92 را با 43 درصد کاهش نسبت به سال 91 اعلام نموده است که از جمله دلایل مهم آن کاهش 7 درصدی مقدار تولید و کاهش 6 درصدی مقدار فروش نسبت به مشابه سال گذشته میباشد.مبلغ فروش نیز 3.2% افزایش داشته است که باتوجه به افزایش هزینه های شرکت نمیتواند جبران کاهش سود شرکت را بکند.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کگل تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیولغدر و یک سطح مهم
نوشته بعدیبازار امروز
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن