گروه نفت و پالایش …

192
telegramnokhbegan-start
گروه نفت و پالایش ...Reviewed by Khalili on Mar 11Rating:

در گروه نفتی و پالایشی شاهد هستیم که سهم ها از حالت منفی کامل خارج شده اند به تعادل قیمتی رسیده اند و هم اکنون در وضعیت بهتری قرار دارند.

در مورد شاوان هم دیدیم که در خبرها آمده که 118 میلیارد تومان که بایت مالیات از شرکت اخذ شده بود، برگشت داده شده و شرایط این سهم را تغییر خواهد داد. در مورد این شرکت شنیده شده که برای سال آینده توانایی اعلام سود در حدود 50 تومان و حتی بیشتر را خواهد داشت.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نفت ایرانول هم که سود سال مالی آینده خود را اعلام کرد و شاهد افزایش 4 درصدی آن بوده ایم. باز هم به نظر می رسد که این شرکت شرایط تعدیل مجدد را در آینده خواهد داشت.

شپنا هم که گل کاشت و سود خود را با 40 درصد تعدیل به بازار اعلام کرد. این شرکت هم در گزارش خود از پتانسیل های زیاد شرکت برای سال آینده مواردی را اعلام کرده است.

شبریز هم فعلاً با درصد های مثبت نوسان می کند و می تواند به عنوان گزینه ای برای تعدیل مطرح شود. قابل ذکر است که این شرکت هنوز گزارش مالی خود را بر اساس ارز 2000 تومانی اعلام نکرده است.

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن