گزارش دست پر سهمی از جنس دارو

206
telegramnokhbegan-start
گزارش دست پر سهمی از جنس داروReviewed by کارشناس on Dec 30Rating:

با سلام خدمت کاربران عزیز تحلیلها

امروز هلدینگ دارویی داروپخش(وپخش) گزارش خود را با تعدیل مناسبی بر روی کدال منتشر نمود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت داروپخش که سود هر سهم خود برای سال مالی منتهی به 92/12/29 را مبلغ 2061 ریال به ازای هر سهم پیش بینی نموده بود امروز پیش بینی خود را با تعدیل مناسب 16 درصدی به مبلغ 2402 ریال به ازای هر سهم افزایش داد که علت افزایش این مقدار را افزایش سود حاصل از سرمایه گذاری ها عنوان نموده است.

این هلدینگ در شش ماهه نخست موفق به پوشش 8 ریال به ازای هر سهم گردیده بود که علت این امر شناسایی سود سه ماهه شرکتهای زیر مجموعه می باشد. همچنین هیئت مدیره شرکت تصمیم دارد مبلغ 2000 ریال را جهت تقسیم سود بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سال مالی جاری پیشنهاد نماید.

با توجه به وضعیت رو به رشد شرکتهای دارویی زیر مجموعه و انتظار تعدیل سود شرکتهای زیر مجموعه می توان انتظار تعدیلات مثبت بیشتری را از این هلدینگ عضیم دارویی انتظار داشت. همچنین NAV این شرکت در محدوده 18600 ریال محاسبه میگردد که با قیمت کنونی دارای نسبت PRICE/NAV معادل 1.1 در حال داد و ستد می باشد که نشان از انتظار افزایش سودآوری شرکتهای زیرمجموعه در پایان سال مالی دارد.

همچنین ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) را به شما عزیزان تسلیت عرض می نماییم.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن