یکشنبه 29 بهمن

186
telegramnokhbegan-start
یکشنبه 29 بهمن Reviewed by Tseexpert on Feb 17Rating:
9:00 تا 10:00

صبح همگی بخیر


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با توجه به عرضه های امروز بورس کالا ذوب صعود خوبی داشته و طی روزهای آینده نیز سایر سهمهای گروه با تثبیت قیمتی در بورس کالا چنین وضعی خواهند داشت. ذوب درحال نفوذ به محدوده مقاومتی است و عبور از 340 میتواند نشانه موج جدیدی در سهم باشد. قیمت بلوک ذوب هم 480 تومان تعیین شده که در این جو مثبت بی تاثیر نیست.ذوب تشکیل صف خرید داد و فولاد مبارکه هم نوسان خود را شروع کرد. صف خرید سه میلیونی ذوب عرضه شد.

10:00 تا 11:00

مهمترین اتفاق این دقایق برگشت گروه قندی است صف فروش قچار جمع شد و قلرست تا بالای 3900 صعود کرد.غمارگ با 46 درصد مثبت بازگشایی شده.نوسان خوب دیگر مربوط به ومعادن بود که تا 630 صعود کرد که فرصت فروش موقت بود.

11:00 تا 12:00

محصولات فولادی در بورس کالا با ده درصد افزایش نسبت به قیمت پایه معامله میشود.پیشنهاد میکنم اگر بازی ونفت را نمیدانید دورادور برای مدتی این سهم راتحت نظر بگیرید.در نماد ذوب حجم معاملات خیلی بالا بوده. محصولات فملی هم با افزایش قیمت معامله میشوند.ذوب در آخر معاملات تشکیل صف خرید سنگین تری داد و صف فروش ولصنم جمع شد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن