یک اتفاق مهم در قیمت انس طلای جهانی و احتمال جدی تغییر روند

2340
telegram nokhbegan-start
یک اتفاق مهم در قیمت انس طلای جهانی و احتمال جدی تغییر روندReviewed by علی صابریان on Mar 11Rating:

یک اتفاق مهم در قیمت انس طلای جهانی و احتمال جدی تغییر روند

سلام به دوستان و همراهان سایت تحلیلها

تحلیل تکنیکال قیمت انس طلا جهانی


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی های انجام شده متوجه شدیم که طلاهای جهانی در موقعیتی جالب و پرتقاضا قرار دارد و احتمال شروع روند صعودی در آینده ای نه چندان دور بسیار محتمل است.

به نمودار زیر که قیمت انس جهانی در بازه بلند مدت و نمودار هفتگی است دقت کنید.

یک اتفاق مهم در قیمت انس طلای جهانی و احتمال جدی تغییر روند تصویر یک اتفاق مهم در قیمت انس طلای جهانی و احتمال جدی تغییر روند

 

با توجه به علم تحلیل تکنیکال همانطور که مشاهده می کنید شاهد واگرایی شدید مثبت قیمت و اندیکاتور های انس طلای جهانی هستیم .

انتظار می رود محدوده قیمتی فعلی با توجه به همپوشانی تراز های فیبوناچی بتواند محدوده قیمتی پرتقاضایی برای انس باشد و باعث گردد انس روند صعودی نسبتا خوبی را شروع کند.

نتیجه می گیریم که در محدوده قیمتی 1100 تا 1150 با توجه به حمایت های روندی سهم و شواهد حاصل فعلا بر روی انس جهانی با وجود افت های کوتاه مدت اما امکان شروع روند صعودی وجود دارد . قطعا یکی از بازار های موازی بورس بازار طلا است و این بازار می تواند رقیبی کمی جدی برای بازار بورس باشد.

 

در موج شماری امواج الیوت سهم نیز مشاهده می شود که تاحدودی سهم در روند نزولی خود در موج C یک 5 موجی را کامل کرده است

یک اتفاق مهم در قیمت انس طلای جهانی و احتمال جدی تغییر روند تصویر یک اتفاق مهم در قیمت انس طلای جهانی و احتمال جدی تغییر روند

شاید داشتن مقداری طلا یا سکه  در سبد دارایی های خودمان برای سال 94 با وجود امکان رشد نرخ ارز در بازار جذاب به نظر برسد.

 

 

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن