11درصد سود در این سهم قطعاتی

792
telegram nokhbegan-start
11درصد سود در این سهم قطعاتیReviewed by عليرضا حاجيان on Apr 27Rating:

11درصد سود در این سهم قطعاتی

در بررسی سهم در فرم روزانه شاهد رسیدن به خط روند میان مدت سهم  هستیم.سهم در این مرز  با حمایت رو به رو شده که باتوجه به حمایت 61.8 فیبو پروجکشن در این مرز و تایید حمایت دینامیکی شاهد ورود اسیلاتور A/D به سطح مثبت هستیم. برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.عضویت حرفه ای

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایت و مقاومت نمادهای گروه انبوه سازی
نوشته بعدیتحلیل تکنیکال ختراک| اهداف صعودی و نزولی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

 1. با سلام خدمت شما
  میخواستم بدونم نظر شما در مورد وضعیت بازار در آینده چیست ؟
  با توجه به ریزش های شاخص و رد کردن حمایتها پشت سر هم حالا وضعیت تحلیل ها چطور می شود ؟
  بنده طبق سهم های معرفی شده و بررسی آنها و وضعیتشان سبد خودم را چیده ام ولی متاسفانه الان سبدم کلا به جز سهم ذوب همگی در منفی هست .البته طبق حد ضرر ها هنوز فاصله دارم ولی در این زمینه نیاز به راهنمایی دارم . به نظر شما وضعیت نزولی تکانی خواهد خورد یا دویاره سهام را بفروشیم و موقع تغییر جهت روند اقدام کنیم؟
  سهم های بنده :
  حتوکا
  سهگمت
  خزامیا
  ذوب
  سمایه

  • دوست عزیز حد ضرر همیشه باید رعایت بشه.چه شاخص رشد قوی داشته باشه چه افت قوی.حد ضرر ها هم نباید طوری باشه که ضرر زیادی به شما زده بشه.
   حتوکا امکان اصلاح تا مرز 230 تومان دارد.در این مرز مجددا شاهد رشد به سمت مقاومت 255 تومان خواهیم بود
   سهگمت باتوجه به گپ ایجاد شده تا 380 توان افت دارد.پی بر ایی سهم نیاز به اصلاح و تا پی بر ایی 4.4 امکان اصلاح دارد
   خزامیا کف قوی در 160 تومان دارد و بعید است از این مرز افت بیشتر کند.هدف مقاومتی سهم 174 تومان است
   ذوب امکان اصلاح تا 166 تومان را دارد.ورود درمقطع کنونی ریسک دارد.در 166 تومان تا 160 تومان توان رشد کوتاه 5% تا 7% را دارد
   سمایه در کف قوی خود است.کف سهم 164 تومان است و انتظار است کم کم شاهد رشد تا 180 تومان باشیم.

نطر گذاشتن