آیا سایپا استارت میزند ؟

351
telegram nokhbegan-start
آیا سایپا استارت میزند ؟Reviewed by ارش حکمت on Jun 22Rating:

سایپا (خساپا):

خساپا


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

اول به نمودار هفتگی سایپا نگاهی می اندازیم , قیمت در یک کانال صعودی در حال رشد میباشد و پس از برخورد به مقاومت مهم و محکمی که بر سر راه خود داشت با قدرت از ان عبور کرد  و در حال حاضر در حال باز گشت به مقاومت شکسته شده است . که میتوان ان را پول بک به مقاومت شکسته شده در در نظر گرفت .

RSI  نیز نزدیک به خط حمایتی خود قرار دارد و باید منتظر واکنش ان در برخورد این حمایت باشیم .

 

خساپا2

اما نمودار روزانه ,

همانطور که در نمودار قیمت دیده میشود , قیمت در حال نفوذ به ابر کومو میباشد و زیر خط تنکان سن قرار گرفته و همچنین  روی خط 50% فیبوناچی نیز قرار دارد و این موقعیت حساسی را پیش روی قیمت قرار داده است  . اهمیت بسیار بالای این محدوده حمایتی در 237 تومان کاملا مشهود است  که در صورت شکست حمایت بعدی 224 میباشد .

در RSI  روزانه نیز ,

RSI  حمایت خود را شکسته و به زیر ان نفوذ کرده است و در بازگشت نتوانسته دوباره به بالای ان برگردد  که این خود نشانه خوبی برای سهم نمیباشد و حساسیت محدوده حمایتی را دوچندان میکند .

 

نمودار به زبان ساده :

محدوده حمایتی 237 تا 240 برای سهم بسیار مهم میباشد در صورت شکست این حمایت , حمایت بعدی در 224 قرار دارد .

محدوده مقاومتی مهم سهم 250 تا 255 میباشد

افراد ریسک پذیر میتوانند در محدوده 237 با حد ضرر 230 یک پله خرید کنند و پله دوم خرید خود را بعد از شکست مقاومت 250 انجام دهند .

افراد ریسک گریز منتظر شکست مقاومت 250 شوند و بعد خرید انجام دهند .

 

(تحلیل و بررسی انجام شده نظر شخصی کارشناس میباشد و تصمیم خرید با شماست )
6 نماد تایید شده در سبد نوسانگیر وجود دارد (برای دیدن سبد نوسانگیر ما و نماد های معرفی شده در آن این بخش را مشاهده نمایید.)

برای ارتباط با کارشناسان ما و پرسیدن سوالات خود میتوانید در بخش پرسش و پاسخ با کارشناسان وارد شوید.(مخصوص اعضای حرفه ای)

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن