نوسان 8% در این بانکی

296
telegram nokhbegan-start
نوسان 8% در این بانکیReviewed by مدیر سایت on Aug 3Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

همانطور که تو مطلب قبلی گفتم شاخص گروه بانکی تونسته به روند نزولی خودش پایان بده و در حال تثبیت و سپس شروع یک حرکت صعودی جدید میباشد .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

یکی از شرکتهای این گروه که نمودارهاش وضعیت مطلوبی داره و همراستای شاخص گروه میباشد بانک صادرات ایران با نماد وبصادر میباشد .

تو نمودار روزانه خط روند نزولی شکسته شده و سهم حرکت خودش رو در یک کانال صعودی شروع کرده است که هم اکنون در کف این کانال میباشد انتظار داریم سهم از همین محدوده برگردد و تو کوتاه مدت حداقل تا محدوده سقف کانال که محدوده قیمتی ۹۱تومان میباشد رشد کند که در صورت شکست هدف بعدی محدوده 100تومان میتونه هدف بعدی باشه ، در صورتی که خط پایینی کانال شکسته بشه ، حمایت بسیار معتبری تو محدوده ۷۹تومان وجود دارد .

vebsader

 

پس با این شرایط سهم رو میخریم :

 

محدوده خرید ۸۱-۸۳ تومان

هدف کوتاه مدت : ۹۱ تومان

حد ضرر :  ۷۸ تومان

 

مطلب احتمال رشد گروه بانکی تو میان مدت رو از اینجا بخونید .

موفق باشید .

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

    • سلام دوست عزیز
      این مطلب در مورد بانک صادرات میباشد ، متن سوال شما در مورد غالبر ، از اون طرف وقتی عکس مطلبتون رو باز میکنم میبینم در مورد وبصادر میباشد ، علت دیر پاسخ دادن همین مورد بود . این اختلاف بخاطر این موضوع میباشد که من تو کشیدن خط روند به سایه یک کندل که بیش از حد طولانی باشد اعتبار نمیدهم ولی شما این موضوع رو در نظر نگرفتید . ثانیا نمودار شما تعدیل نشده میباشد .
      موفق باشید .

نطر گذاشتن