telegram nokhbegan-start
حتوکا به چه می اندیشد ؟ Reviewed by ارش حکمت on Aug 27Rating:

حمل‌ونقل‌توکا (حتوکا):

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با نگاه کلی به نمودار حتوکا میبینیم که ، قیمت پس از افت طی یکسال اخیر ، در 260 افت سهم متوقف گردید و مورد حمایت قرار گرفت  و در حال حاضر در الگوی مثلث قرار دارد  و دو احتمال را پیش روی سهم میگذارد :

tooka3 copy تصویر حتوکا

 

احتمال اول :

در حال حاضر قیمت در موج 5 داخل مثلث قرار دارد ، در صورتی که سقف مثلث به بالا شکسته شود ،  طبق انتظاری که از یک مثلث کلاسیک پس از افت شدید میتوان داشت ،این است که قیمت زمانی در موج 5 داخل مثلث قرار دارد ، بعد از اینکه قیمت تا میانه مثلث افت کرد ،در صورتی که مورد حمایت قرار گیرد  ، سیر صعودی به خود میگیرد و ضلع بالایی مثلث را با هدف  کلاسیک 400 میشکند .

 

احتمال دوم :

در صورتیکه مورد حمایت قرار نگیرد , میتوان مثلث را یک الگوی ادامه دهنده در نظر گرفت و کف مثلث به پایین شکسته میشود و افت قیمت ادامه میابد .

 

 

 

tooka2 copy تصویر حتوکا

 

با نگاه از دید ایچیکومو  میبینیم که احتمال وقوع احتمال اول افزایش میابد زیرا   قیمت از ابر کومو به بالا عبور کرده است و همینطور بالای تنکان سن هم قرار گرفته است در ضمن تنکان سن از کیجون سن به بالا عبور کرده است که این نیز خود سیگنالی مثبت بر قدرت گرفتن تقاضا و رشد قیمتی میباشد .

 

نمودار به زبان ساده :

انتظار میرود سهم در قیمت  304 حمایت شده و با رشد همراه شود

افراد پر ریسک میتوانند در قیمت 304 با حد ضرر 297 اقدام به خرید کنند .

افراد ریسک گریز میتوانند منتظر شکست سقف مثلث در 317 بشوند و بعد اقدام به خرید نمایند .

 

اعضای حرفه ای شما میتوانند از امکانات جدید سایت مثل معرفی سهم های حمایت شده در هفته  . تبادل نظر با دیگر اعضا و به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده کنید.

 اعضای حرفه ای سایت تحلیلها اگر میخواهید از هدیه ای که بابت شروع به کار و رونمایی از نسخه جدید سایت تحلیلها در نظر گرفتیم استفاده کنید قبل از سفارش با اعمال کوپن 56TN119 در بخش عضویت حرفه ای از تخفیف ویژه سایت جدید بهره ببرید.( این فرصت فقط تا ساعت ۱۲:۳۰ روز دوشنبه ۱۲ شهریور ماه میباشد. )
 Screen Shot 2014-08-27 at 5.58.35 PM تصویر حتوکا

 

 

 

 

bashgah-banner

2 نظرها

نطر گذاشتن