3 معدنی و سطوح حمایتی

305
telegram nokhbegan-start
3 معدنی و سطوح حمایتیReviewed by عليرضا حاجيان on Sep 9Rating:

کبافق : این سهم در حال نشست بر حمایت قوی خود در 1830 تومان میباشد.حمایت عمده در این مرز دارد ولی در صورت عبور تا مرز 1610 تومان افت خواهد داشت.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کبافق

 

کگل : سهم پس از یک افت شدید و ورود ADX به مرز حمایتی سطح 880 تومان در بازه ی اول و 845 تومان در صورت عبور سطوح حمایتی قوی میباشد که انتظار بازگشت برای این سهم وجود دارد.

 

کگل

 

کچاد : باتوجه به فاصله ی سهم به مرز حمایتی و فشار فروش بالا در بازار انتظار رسیدن به مرز حمایتی 630 تومان و حمایت شدن در ان سهم وجود دارد.

 

کچاد

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمعرفی 2 سهم جدید و اتخاذ راهبرد مناسب در بازار فعلی
نوشته بعدیبر بام بازار دوشنبه 18 شهریور ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن