4 نماد تحت نظر + دو سهم دارویی و معدنی

250
telegram nokhbegan-start
4 نماد تحت نظر + دو سهم دارویی و معدنیReviewed by سعید مشکانی on Oct 5Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها

پس از بازگشت ریاست جمهوری از سفر نیویورک در اقدامی نسنجیده شاهد اهانت به ایشان در فرودگاه بودیم که بازار واکنش منفی به آن نشان داده و بهای دلار مجددا به بالای 3000 تومان بازگشت.در کنار آن وزیر امور خارجه جلسات و نشست های پر باری را در دستور کار قرار داده بود که با واکنش مناسب طرف مقابل مواجه شده است.اخباری در مورد بازگشت خودروسازان بین المللی به کشور ، برداشته شدن تحریم های بانکی ، اعلام آمادگی غول های نفتی برای ورود به بازار انرژی کشور همگی موجب خوش بینی بازار و رشد در سهام گروه های مرتبط به آن شده است.شاخص در مسیر رشد قرار دارد و در بررسی های تکنیکال حوالی 67.000 واحد برای آن یک مقاومت دیده می شود که در صورت شکست به بالا و عدم رخداد سیاسی غیر منتظره احتمالا شاهد رشد تا حوالی 62.500 واحد خواهیم بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

برای خرید در این هفته 4 سهم را مد نظر داریم که به شرایط زیر در آنها اقدام خواهیم کرد.

اولید نماد غشهد است.در این سهم قصد داریم که حوالی 380 تومان به حد ضرر 355 تومان برای هدف 550 تومان خرید داشته باشیم.در مسیر رشد سهم حوالی 400 و 430 و 460 تومان مقاومت هایی داریم که احتمالا سهم از آنها به بالا عبور خواهد کرد.

نماد دیگر غشاذر است.در این سهم در حالت کمی پر ریسک مد نظر داریم حوالی قیمت 190 تومان به حد ضرر 175 تومان برای هدف 300 تومان اقدام به خرید نماییم.مقاومت های سهم یکی باند 200-215 تومان و 235 و 280 تومان می باشند.برای خرید کم ریسک تر می توان با شکست 200-215 به بالا اقدام به خرید کرد که البته چنانچه سهم به این حوالی برسد احتمال صف خرید آن وجود دارد.بدین جهت برای فردا با توجه به حد ضرر خرید خود را انجام خواهیم داد.

دیگر نماد تحت نظر ما غشان است.این سهم را حوالی 715 تومان به حد ضرر 685 تومان و حد سود 900 تومان مد نظر داریم.مقاومت های پیش روی سهم 750 و 785 و 815 تومان می باشند که البته در صورت حفظ وضعیت کنونی بازار احتمالا به بالا شکسته خواهند شد.

دیگر سهم مد نظر ما دعبید است.برای این سهم 2 حالت را مد نظر داریم.

در سناریوی اول حوالی قیمت فعلی به هدف 830 و شاید در هدف دورتر 990 تومان در میان مدت محقق شوند.در این حالت حد ضرر 565 تومان است که به جهت دوری قیمت فعلی از حد ضرر سهم کمی پر ریسک می شود.

در سناریوی دوم و با ریسک کمتر می توان با عبور سهم از 655 تومان به حد ضرر 640 تومان و به اهداف گفته شده سهم را خریداری کرد.

به جهت اینکه ریسک سهم در حالت دوم کم تر است بنده بهتر می دانم در حالت دوم خریدم را انجام دهد.

در کنار سهم های گفته شده نماد دکیمی هم مورد توجه ماست که هنوز زمان مناسب برای خری آن فرا نرسیده است.این سهم را هم مد نظر داریم تا در روزهای آتی برای حد سود های حتی بالاتر از 100 درصد وارد آن شویم.تا آن زمان فقط به بررسی روند سهم می پردازیم تا در زمان مناسب به آن ورود داشته باشیم.البته پیش از این یک بار در 150 تومان سهم را معرفی کردیم که پس از توقف 3 ماهه سهم بعد از خرید ما سهم حوالی 480 تومان بازگشایی شد.

در کنار آن نیز نیم نگاهی به کالسیمین داریم.فاسمین اگر بتواند 875 تومان را به بالا بشکن و بالاتر از حد ضرر 760 تومانی خود باقی بماند احتمالا تا حوالی 1250 تومان خواهد بود.نکته منفی سهم مقاومت های حوالی 900 و 950 و 1050 تومان سهم است.از نکات مثبت سهم اینکه با رخدادهای بنیادین مورد انتظار تحلیلگران بنیادی سود سهم در سنوات آتی افزایش قابل ملاحظه ای خواهد داشت که سهم در مورد توجه بازار قرار داده است.

bashgah-banner nokhbegan-start

27 نظرها

 1. با سلام جناب مشکانی عزیز با توجه به قیمت روز سهمای معرفی شده سیگنال خرید برای غشهد و غشان همچنان معتبره؟

  • غشان : بالای 810 تومان به حد ضرر 790 می شود خرید کرد.850 و 900 و 950 هم مقاومت دارد.هدف دور هم احتمالا حوالی 1150 خواهد بود.

   غشهد هم تغییر جدیدی نداریم

 2. سلام اقای مشکانی
  من غشان را در 805 در صف خریدم با توجه به افت سهم چه پیشنهادی می فرمایید ایا در صورت افت باز خرید کنم یا بفروشم خلاصه چون پیشنهادهای شما را جدی نمی گرفتم ولی
  بعد نتیجه گرفتم واقعا وازه “استاد” زیبنده شما است و تحلیلها ی شما تک است این بار اقدام کردم اینجوری شد این اتفاق حاصل “قسمت” من بوده وچیزی از منزلت شما نمی کاهد فقظ امیدوارم تا قبل از بازار شنبه جواب بفرمایید

  • کلا یک معامله روی 805 تومان انجام شده آن هم لابد شما معامله کرده اید.در پست معرفی گفتیم که سهم 785 و 815 تومان مقاومت دارد.نمودار های نشان می دهند که سهم یک افت موقت دارد و پس از آن احتمالا رشد خواهد کرد.
   به هر حال خوب محدوده ای خرید نکرده اید ، افت سهم را تحمل کنید انشاء ا… پس از آن رشد خواهد داشت.نمودار های سطح حمایتی را حوالی 750 و 720 تومان نشان میدهند.
   ببخشید جواب دیر شد

 3. اقا یه سوال همه این سهمو زدین چرا سیمانیا رو نیاوردین نماد سیمانیا که توپن

 4. اقا شرمنده :من راستش واسم سواله 990 دعبید از کجا میدونیین هدف990 من که 8200 بازور بره بعدش اگه نره مجمع بره معلوم نی کی باز میشه البته یه نظر اقا ببخشد

  • 990 را احتمال خفیف می دانیم.احتمال 830 قوی تر است.موج شماری الیوت تقریبا همین هدف ها را نشان می دهد

 5. ضمن ادب و ارادت خدمت جنابعالی
  در توضیحاتتان فرمودید اگر رخداد سیاسی اتفاق نیفتد شاخص شاهد رشد حوالی 62500 میشود ؟
  در حال حاضر که در محدوده 67000 هستیم. با پوزش

 6. سلام و خسته نباشید جناب مشکانی
  فکر میکنم این نماد ها را یک مقداری دیر معرفی کردید. صف خرید طولانی و گاهاً بدون هیچ عرضه ای!
  دیروز و امروز را تلاش کردم و موفق به خرید نشدم.
  آیا به نظر شما، با توجه به بالا رفتن ارزش سهام این چهار نماد، باز هم صرف دارد که خرید کنیم؟ تا کجا صرف دارد؟
  الان قیمتها حدود غشهد4018، غشاذر2052 غشان7744،
  حتما فردا هم 4 درصد بالاتر از این قیمت ها خواهد بود!

  • بنده حس می کنم برخی کاربران کمی بهانه میگیرند.غشهد که امروز 390 بود.صف خرید هم نداشت.غشاذر و غشان هم به همین حالت.خوب طبیعی است سهم صف خرید شکل میدهد به یکی از مقاومت ها میرسد و می شود آن هنگام معامله کرد.ما هم سعی می کنیم از موجی که تازه برخواسته است و تکنیکال نشان می دهد که بالاتر خواهد رفت استاده کنیم و بر موج سوار شویم

 7. با سلام. بساما ظاهرا مقاومت سختی برای عبور از قیمت فعلی دارد. به نظرتان هدف پیش بینی شده 415 تومان قابل دستیابی است یا اینکه با همین قیمت فعلی بفروشیم؟

  • به مقاومت 300 تومان واکنش نشان داده است.نگهداری کنید بهتر است.برای رشد سهم باید بالای 300 قرار بگیرد

 8. به نظرتون برای 14 مهر خرید غشهد با ریسک کمتری میباشد یا پارسان؟ کدوم کوتاه مدت تارگتو میگیره حدودا؟

 9. منهم با بیانات گفته شده بالا موافقم ضمن عرض خدا قوت به آقایان صابریان و سعید مشکانی ارزوی موفقیت برای این عزیزان دارم

 10. سلام وعرض ادب خواستم بابت شبندر از شما و همکاران محترمتان تشکر کنم البته هنوز سهم را نفروختم.با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما

 11. با سلام
  ضمن تشکر از زحمات شما برای من یک پرسش پیش امده است و ان اینکه چرا نتیجه بررسیهای خود را خیلی دیر اعلام می کنید مثلا برای همین نماد های معرفی شده همین امروز ضمن عبور از محدوده خرید صف خرید تشکیل شده حال انکه شما می توانستید همین اطلاعات را زود تر اعلام کنید و بگویید چه نمادهای را تحت نظر دارید و وضعیت انها چگونه است و نهایتا متذکر شوید که این سیگنال خرید نیست تا کاربران با توجه به ریسک خود عمل کنند.
  اغلب مشاهده شده زمانی نماد معرفی می شود که به رشد خوبی رسیده و پس از معرفی وارد اصلاح قیمت می شود مانند فباهنر یا زنگان در حالی که نماد غالبر زمانی معرفی شد که با محدوده خرید-860-فاصله داشت و به راحتی و بدون صف خرید موفق به خرید شدیم و تا کنون نیز رشد خوبی داشته است.
  با تشکر

  • عرض به خدمتتان که به جهت تازه کار بودن تعداد بالایی از کاربران حرفه ای سایت و اقدامات شتاب زده آنان گاها پیش آمده که با تعجیل قبل از تشکل و کامل شدن الگوهای تکنیکال و صرفا به جهت هیجان بازار کاربران اقدام به خرید کرده اند که این مهم منجر به زیان آنها شده است.به همین جهت از معرفی زود هنگام سهم ها کمی اکراه داریم

  • تکنیکال هیچ نظری نمی توان بر روی تاپیکو داد.بنیادی هم که شفاف نیست

 12. سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقای مشکانی همین طور که مشغول خواندن مطالب سایت و سوال و جواب دوستان هستم متوجه کنایه ها و دلخوری ها که دوستان بابت پیش بینی سهم ها از شما دارند میشوم نمیدانم چرا ولی باید خدمت کاربران عزیز عرض کنم که بنده مدت کوتاهی هست که عضو سایت تحلیلها هستم و در طی این مدت ندیدم دوستان در سهم های که سود میکنند از اقای مشکانی و یا اقای صابریان تشکر کنند و مقدار سود شان را اعلام کنند ولی همینکه سهم دو روز منفی میخوره همه را زیر سوال می برند در صورتی که بنده در کلاس تحلیل تکنیکال از نزدیک با این بزرگواران بودم تمام تلاش این عزیزان اول حفظ سرمایه کاربر و بعد سود کاربران بوده در هر صورت دوستان صبر در کنار علم به شما سود های فراوانی می دهد در اخر خدمت شما اقای مشکانی و همه همکارانتان در سایت تحلیل هاخسته نباشی میگوییم انشالله همیشه موفق و موید باشید

  • لطف دارید.بنده هم از جابن خودم و جناب صابریان از شما تشکر می کنم.

  • اقا مهدی سلام
   با توجه به اینکه دیدگاه شما بعد از نظر من درج شده لازم دیدم متذکر شوم:
   1- در ابتدا از زحمات دوستان تشکر نمودم چون می دانم بیش از صد شرکت را تحت نظر گرفتن چقدر مشکل است.
   2- در انتها نیز یاد اور شدم که نماد غالبر که معرفی شد به خوبی عمل کرد و حتی پس از هدف نیز رشت داشت .
   3- صرفا به عنوان یک پیشنهاد-نه کنایه- خواستم در صورت امکان زمانی که نمادی تحت نظر است و نزدیک نتیجه اطلاع رسانی شود .
   چشمها را باید شست جور دیگر باید دید
   موفق باشید

 13. سلام ممنون از معرفی سهم ها. درمورد دکیمی سهم مدتی برای تعدیل بسته است. و خبرهایی از تعدیل مثبت شرکت خبر میدن. ایا زمان ورود دقیقا بعد از بازگشایی سهم خواهد بود؟ یا خیر بعد از بازگشایی باید سهم را زیر نظر گرفت؟؟

  • اجازه دهید سهم باز شود تا با قیمت بازگشایی تصمیم بگیریم.

Comments are closed.