روزهای خوش قبل از مجمع این بانکی

488
telegramnokhbegan-start
روزهای خوش قبل از مجمع این بانکیReviewed by فرشاد شبانکاره on Jul 1Rating:

با سلام

با توجه به معاملات امروز نماد بانک دی ، مشاهده شد که باز هم سهم به کف کانال واکنش نشان داده و امیدی به حرکت صعودی این سهم داریم..


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این سهم از نمونه هایی است که سبز بودن آن در این روزها از نوع  پولبک نیست !

محدوده 153 برای سهم مرز حمایتی بود که شاهد افزایش تقاضا در این منطقه از سهم نیز بودیم. اگر سهم حرکت قبلی خود را در غالب الگوی AB=CD ادامه دهد ، میتوان هدف سهم را 190 در نظر گرفت.

Untitled تصویر

 

اما تشکیل الگویی شبیه سروشانه در انتهای این حرکت و شکسته شدن خط گردن آن هدف پایین تری را برای سهم محاسبه میکند که در حال حاضر در مرز 61.8% فیبوناچی آن هستیم.اگر این فرضیه را در نظر داشته باشیم مرز 170 که خط گردن شکسته شده بود به مقاومتی برای سهم تبدیل میشود و افت سهم تا 140 ممکن خواهد بود .

Untitled تصویر

به زبان ساده : اگر در محدوده 170 شاهد فشار فروش بودیم صبر میکنیم تا اصلاح سهم کامل شود و بتوانیم در محدوده کم ریسک 140 خرید داشته باشیم. اما اگر این محدوده رد شود میتوان هدف 190 را برای سهم در نظر گرفت.

 

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن