عملکرد بخش جدول سهام برگزیده بنیادی سایت تحلیلها تا اردیبهشت ماه

1478
telegramnokhbegan-start

سلام خدمت کاربران همیشگی و خوب سایت تحلیلها

در جدول های زیر عملکرد نمادهای معرفی شده در بخش جدول سهام برگزیده بنیادی را مشاهده می کنید که هر هفته تحلیل آنها بر روی سایت تحلیلها به روز می شد.(این جدول را از اینجا مشاهده نمایید)


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اغلب این نمادها بیش از درصدی که در جدول مشاهده می کنید بازدهی داشته اند. مثلاً در قیمتی بالاتر از قیمت روزی که در جدول مشاهده می کنید هم می توانستید سهم را بفروشید که برای محافظه کاری ما انرا چشم پوشی کرده ایم که در غیر اینصورت یقیناً درصد بازدهی سهام جدول بیش از اعداد این جدول می شد.

1- عملکرد از معرفی سهم تا اردیبهشت ماه:

2 تصویر

buy-action تصویر2- عملکرد از روز معرفی سهم تا پایان آذرماه94 (قبل از شروع رشد بازار):

1 تصویر

buy-action تصویر

bashgah-banner

8 نظرها

 1. با سلام
  لطفا راهنمایی بفرمایید :
  براساس سهم برگزیده سایت شیران خریده بودم و سپس نماد بسته شد و وقتی باز شد سرمایه کمتر از نصف شده بود!
  این افزایش سرمایه چه کمکی به سهام دار می کند؟ یعنی به همین راحتی سهامدار سرمایه اش یکشبه نصف یا کمتر می شود؟

  • سلام
   این سهم ها که شما در جدول مشاهده می کنید سهم های برگزیده بنیادی بازار هستند.
   این سهم ها هفتگی تحلیل تکنیکال می شوند و اگر کاربری زودتر از تایم هفتگی بخواهد باید سوال مطرح کند تا کارشناسان پاسخ دهند.
   در اخر هر هفته که تحلیل انجام شد در تکنیکال اطلاع میدهیم که کدامیک از این 10-12 سهم در منطقه خوبی از نظر تکنیکال برای خرید هستند و کدامیک نیستند.

نطر گذاشتن