فارس بخریم …؟!

392
telegram nokhbegan-start
فارس بخریم ...؟!Reviewed by محمد محمدی on Jul 5Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

از منظر بنیادی یکی از شرکتهایی بیشترین تاثیر رو از طرح فروش محصولات پتروشیمی بر مبنای ارز آزاد در بورس کالا خواهد برد صنایع پتروشیمی خلیج فارس میباشد ، همچنین افتتاح طرحهای پارس جنوبی و تامین خوراک شرکتهای زیرمجموعه های این هلدینگ عظیم پتروشیمی ، افق مثبتی رو پیش روی این شرکت قرار داده است .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد فارس که در روزهای منفی بازار بسته بود و از اصلاح بازار در امان مانده بود امروز بازگشایی شد ، همانطور که در شکل زیر میبینید سهم در یک کانال نزولی با شیب ملایم در حال حرکت میباشد که در حال حاضر نزدیک به سقف این کانال میباشد که شکسته شدن سطح 1630تومان  میتواند پایان روند اصلاحی سهم و شروع یک حرکت صعودی رو رقم بزند .

fars

در صورتی که سهم نتواند از سقف کانال عبور نماید اصلاح سهم و رسیدن به کف کانال یعنی محدوده 1400تومان میتواند منطقه بهتری برای خرید باشد .

در ادامه به بررسی کامل تکنیکالی سهم و مناطقی که هدف نزول سهم میباشد میپردازیم.

فارس شاخص را سبز کرد , خودش را قرمز

 

موفق باشید.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن