فارس بخریم …؟!

390
telegramnokhbegan-start
فارس بخریم ...؟!Reviewed by محمد محمدی on Jul 5Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

از منظر بنیادی یکی از شرکتهایی بیشترین تاثیر رو از طرح فروش محصولات پتروشیمی بر مبنای ارز آزاد در بورس کالا خواهد برد صنایع پتروشیمی خلیج فارس میباشد ، همچنین افتتاح طرحهای پارس جنوبی و تامین خوراک شرکتهای زیرمجموعه های این هلدینگ عظیم پتروشیمی ، افق مثبتی رو پیش روی این شرکت قرار داده است .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد فارس که در روزهای منفی بازار بسته بود و از اصلاح بازار در امان مانده بود امروز بازگشایی شد ، همانطور که در شکل زیر میبینید سهم در یک کانال نزولی با شیب ملایم در حال حرکت میباشد که در حال حاضر نزدیک به سقف این کانال میباشد که شکسته شدن سطح 1630تومان  میتواند پایان روند اصلاحی سهم و شروع یک حرکت صعودی رو رقم بزند .

fars تصویر

در صورتی که سهم نتواند از سقف کانال عبور نماید اصلاح سهم و رسیدن به کف کانال یعنی محدوده 1400تومان میتواند منطقه بهتری برای خرید باشد .

در ادامه به بررسی کامل تکنیکالی سهم و مناطقی که هدف نزول سهم میباشد میپردازیم.

فارس شاخص را سبز کرد , خودش را قرمز

 

موفق باشید.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن