گروه سیمانی در نقطه حساس

381
telegram nokhbegan-start
گروه سیمانی در نقطه حساسReviewed by محمد محمدی on Jul 9Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

همانطور که در مطلب قبل هم گفتیم همواره برای بررسی دقیقتر نمودارها لازم هست که نمودارها را در تایم های مختلف بررسی کرده و در مجموع در مورد پیش بینی روند آتی سهم اظهار نظر کنیم .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مورد شاخص گروه سیمان و چند سهم این گروه این بررسی رو انجام دادیم که خدمت دوستان ارائه میکنم .

 

شاخص گروه سیمان در نمودار هفتگی :

siman -weekly

همینطور که در شکل میبینید شاخص گروه سیمان در منطقه بسیار حساسی قرار گرفته که در صورت شکسته شدن این خط حمایت وضعیت گروه رو تو موقعیت خوبی قرار نمیده . باید دید واکنش شاخص به این خط حمایتی معتبر چه خواهد بود ؟

 

نمودار هفتگی سغرب :

 

segharb-weekly

 

سفارس در نمودار هفتگی :

 

sefars- weekly

 

همانطور که مشاهده کردید گروه سیمانی در وضعیت حساسی قرار گرفته اند و در صورتی که ظرف یکی دو روز آینده نتواند موقعیت خود را بالای خطوط حمایتی گفته شده تثبیت کنند  باید منتظر ادامه ریزش و شروع یک روند نزولی جدید بود .

 

موفق باشید .

 

bashgah-banner nokhbegan-start

6 نظرها

    • سلام دوست عزیز
      متاسفانه شاخص گروه سیمان حمایت معتبر خودش رو از دست داد و یک الگوی سر و شانه سقف شکل گرفته که نشاندهنده ادامه روند نزولی گروه میباشد . در مورد خود سغرب حمایت معتبر بعدی سهم محدوده 575تومان میباشد که فردا یکشنبه به این محدوده میرسه . به شخصه انتظار دارم به این حمایت واکنش نشان بده و حداقل یک برگشت تا محدوده 620-630 موقت داشته باشیم که میتونه فرصت خروج باشه .

      از بابت ضررتون بسیار متاسفم ، موفق باشید.

نطر گذاشتن