فیلترهای هوشمند دیده بان بازار بورس

20099
telegram nokhbegan-start

فیلترهای هوشمند دیده بان بازار بورس

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت تحلیلها

در این مطلب تصمیم داریم تا با استفاده از فیلترهای کاربردی دیده بان بورس (سایت tsetmc) نمادهایی که با توجه به الگوهای معتبر و شناخته شده، احتمال رشد در روز معاملاتی بعد در آنها پدیدار شده است را خروجی گرفته و نتیجه را خدمت شما ارائه دهیم.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این فیلتر ها بر اساس معاملات روز سهشنبه 28 دی ماه 1395 تهیه گردیده اند و هر روز پس از اتمام بازار به روزرسانی شده و نتایج مجدد آپدیت خواهند شد. برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو باشگاه سرمایه گذاران هوشیار باشید.می خواهم عضو باشگاه شوم

تصویر

buy-action تصویر

bashgah-banner

128 نظرها

  • برای این سهم در بازه بلند مدت بالای 6 ماه و بین 6 ماه تا 1 سال میتوان هدف 190 تا 200 را در نظر داشت.به شرطی که زیر 130 نیاید.در این صورت صعودی درکار نیست.

 1. با سلام
  اگر امکان دارد، تحلیل بلند مدتی در مورد سهام زاگرس و خرینگ در بازه شش ماهه و یا یکساله ارائه بفرمایید.
  با تشکر

  • زاگرس در بازه بلند مدت بستگی به تعدیلات سود و زیان پیش رو دارد.چون نوسانات گزارش 9 و 12 ماهه زیاد است.بدون درنظر گرفتن این تعدیلات میتونه رشدی تا مرز 1300 تومان داشته باشد.البته به شرطی که زیر 940 تومان نیاید.
   خرینگ تا زمانی که بالای 110 تومان قرار دارد میتواند رشدی تا 160 تومان داشته باشد ولی در صورت شکست حمایت 110 تومان رشد 160 تومان ایجاد نمیشود و ریزشی تا 90 خواهد داشت.

  • سلام.برای فاراک شاهد شکسته شدن حمایت 270 تومان هستیم.سپس تا 260 تومان افت و پول بکی به مرز 274 تومان داشت و اکنون در حال بازگشت از 274 تومان است.فعلا هیچ نشانی از رشد قوی سهم دیده میشود و با این شرایط به سمت 233 حرکت میکنه. تنها یک شانس برگشت برای سهم وجود دارد و آن این است : که سهم تا 256 تومان ریزش و با حمایت حقوقی برگشت و صف خرید شود در این صورت میتوان گفت اینبار 274 تومان را میشکند.((درغیر این حالت باید منتظر افت تا 233 باشیم ))

 2. کارشناس عزیز سلام خسته نباشید
  ممنونم از تحلیل های هوشمندانه شما
  لطفا تحلیلی از سهم دعبید ارائه بفرمایید
  با تشکر فراوان
  لازم به ذکر است این سهم در فیلترهای هوشمند معرفی گردید و الان بازدهی بیش از 100 درصد داشته
  جادارد از مدیریت محترم وبسایت جناب آقای مهندس صابریان و دیگر عزیزآن فعال در این قسمت کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.

  • دعبید فعلا در مسیر سفته بازی است.چون با سفته بازی پیش میره مقاومت ها را میشکنه.بستگی دارد افراد سفته باز کی از سهم خارج شوند.نزدیک ترین حمایت 1400 و نزدیک ترین مقاومت 1610 است.

 3. با سلام، اگر امکان دارد تحلیلی در مورد وضعیت شاوان و شراز ارائه فرمایید. با تشکر

  • شاوان مقاومت 1170 تومان را دارد.حمایتش 1000 است و نقطه کم ریسک به شرط پورتفو زیر 15% است.
   شراز در محدوده پرریسک قرار دارد.مقاومتش 1220 و حمایتش 1030 تومان است.

   • ضمن تشکر از اطلاعات خوبی که ارائه کردید، در مورد شفارس با توجه به اینکه در فیلترها هم ذکر شده بود، آیا روند صعودی در نگاه چندماهه میتواند داشته باشد؟

    • شفارس در نقططه کم ریسک میان مدت است ولی چون افزایش سرمایه داشته روند سهم کند است.درصورت ورود تنها زیر 20% سبد خود را اختصاص دهید

 4. با سلام
  در مورد سهم پتروشیمی خراسان در کوتاه مدت و بلند مدت حمایتها و مقاومتهایش وهمچنین از نظر بنیادی برای ورود به سهم چگونه می باشد؟
  با تشکر از عزیزان گروه تحلیلها
  موفق
  سربلند
  وهمیشه در سلامت باشید

  • این سهم ریسک کمی دارد ولیهنوز اصلاح میان مدت سهم تمام نشده.آخرین حمایت میان مدت در 420 تومان است که در بازه 3-4 ماهه به این هدف میرسد.باتوجه به کم رمقی سهم در صورت ورود باید با دید بلند مدت 1 ساله نگهداری شود.

 5. سلام کارشناس عزیز خسته نباشید
  اگه ممکنه حتما جواب رو امروز بدید ممنونم میشم
  از سهم اولیه تلیسه قبل از اینکه بریزه خرید کردم تو صف فروش هم نرفتم حالا کارشناسی بفرمایید و بفرمایید که باید چیکار کنم
  با تشکر فراوان

  • دوست عزیز قبل از خرید باید کمی فکر کنید.سهمی که 90% رشد کرده جای خرید است؟ 2 کار میتونید بکنید یا در اولین عرضه که صفش عرضه شد کامل خارج بشید یا با دید میان مدت تا دی و بهمن نگه دارید به شرطی که پورتفو زیر 15% خرید شده باشه.حمایت سهم 680 تومان است.هدفش 990 تومان.

  • دکوثر کم کم به محدوده کم ریسک خودش نزدیک میشه.حمایتش 164 تومان است و در مسیر بازگشت مقاومت سهم 186 تومان.برای کوتاه مدت در این 2 باند حرکت میکند.

 6. سلام وقت بخیر
  من سهام خساپا رو دارم امروز هم مثبت بود میخواستم بدونم نگه دارم یا بفروشم .نظرتون در مورد بانک دی رو هم بفرمایید
  ممنون

  • خساپا مقاومت 140 را در پیش دارد و فعلا توان عبور ندارد/امکان افت تا 108 تومان هست
   بانک دی هم مقاومت 143 تومان را دارد و فعلا قدرت شکست مقاومت را نداره.امکان اصلاح تا 127 تومان است.

 7. سلام باتشکر از سایت خوبتون ایا مى شود براساس فیلترهاى اخر هر روز به خرید براى روز بعد اقدام کرد؟ اگر جواب مثبت هست از کدام فیلتر استفاده شود بهتر است

  • سلام
   بله… این فیلترها به خصوص فیلتر 3 و 4 جهت بازار روز بعد را بسیار خوب مشخص می کنند و اغلب نمادهای آن با روند مثبت روبرو خواهند بود. یادتان باشد اینها را جهت تحلیل انتخاب کنید.

 8. با سلاخددمت مسئولین محترم تحلیلها چیزی که من کم در سایت میبینم راهنمایی هایی میباشد که باید به هنگام بحران و کاهش شاخص باید انجام شود بخصوص برای افرادی که تازه سرمایه خود را به بازار سرمایه انتقال میدهند .البته نحوه بیان ان میتواند مهم باشد.مهمترین نکته ای که میتوان در مورد ان صحبت کرد و اموزش داد این مطلب میباشد که سهمداری گاهی حفظ سهم و نفروختن سهم وحفظ ان است و بر این نکته تاکیید کرد مخصوصا در مواردی که بازار خبرخاصی نیست ولی رفتارهای هیجانی باعث کاهش شاخص میشود ول متاسفانه این مواقع دائما با بیان اینکه اگر این حمایت شکسته شود میتوان انتظار کاهش قیمت را تا فلان قیمت را داشت باعث بالاتر رفتن استرس در بازا ر و هجوم بیشترسهامداران برای فروش میشود با تشکر

  • باسلام.دوست عزیز شما مو مبینی و ما پیچش مو…همیشه نشان داده در بورش روند بلند مدت سود آور است.نهایت اگر هم ریشزی درکار باشد شرکت ها یکیی از یکی 2 سال افزایش سرمایه میدهند و آن ضرر هم جبران میشود.
   اینکه گفته میشود با شکست حمایت تا فلان قیمت میریزد طبیعی است.چون ما تحلیل میکنیم نه پیش گویی.تحلیل میگه از خطی شکست احتمال ریزش تا … قیمت یا صعود تا … قیمت هست.

 9. سلام کارشناس خسته نباشید
  لطفا تحلیلتان رو در مورد خفناور بفرمایید .با تشکر فراوان

  • ذوب اصلاحی تا مرز 290 تومان دارد.در این مرز حمایت و سپس بازگشت کوتاهی تا هدف 310 خواهد داشت.در صورت ورود پورتفو باید زیر 12% باشد
   آکنتور در حال حمایت شدن در 6000 تومان است.در صورتی که این مرز شکسته شود تا هدف 5200 افت خواهد داشت.
   سمگا فعلا روند نوسانی تا 320 و 345 دارد.میتوان با دید نوسانگیری از این 2 سطح سود برد ولی تا زمانی که مقاومت 350 تومان شکسته نشود رشد پایداری نخواهد داشت.

  • شمواد باتوجه به بازگشت از 350 تومان رشد کوتاه مدتی تا مرز 390 دارد.در این مرز بازگشت و امکان اصلاح دارد
   کاذر مقاومت قوی 183 را در پیش دارد.در این مرز عبور در کوتاه مدت نخواهد داشت و امکان ریزش تا حمایت 165 وجود دارد.اما هدف میان مدت شکست مقاومت 182 با هدف 210 است
   تکمبا نقطه ی کم ریسکی در مرز 78 تومان دارد.در این سطح هدفش 85 تومان است.

   • دی در 140 تومان نقطه ی کم ریسکی است ولی این گروه برای حرکت رشد کم و اندکی دارند و در صورت ورود باید دید میان مدت بالای 6 ماه به سهم داشته باشید.هدفش 170 است
    فروس مقاومت 250 تومان دارد که افزایش فشار فروش امکان بازگشت را خواهد داشت.حمایت سهم 200 و ریسک سهم افزایش یافته است

  • خزامیا مقاومت 110 تومان را در پیش دارد.در صورتی عبور و تثبیت بالای آن تا 122 رشد دارد.اما هدف میان مدت 2-3 ماهه سهم 135 تومان است.حمایت سهم در 100 است.

 10. سلام و عرض خسته نباشید
  حضور مدیر محترم وبسایت و پرسنل خوب تحلیل ها امیدوارم تندرست و پیروز باشید
  باز جای تشکر و قدردانی داره به خاطر بروزرسانی مرتب فیلترهای هوشمند
  امیدوارم همچنان پر قدرت ادامه داشته باشد

 11. سلام و عرض خسته نباشید حضور مدیر محترم وبسایت و پرسنل خوب تحلیل ها امیدوارم تندرست و پیروز باشید
  باز جای تشکر و قدردانی داره به خاطر بروزرسانی مرتب فیلترهای هوشمند
  امیدوارم همچنان پر قدرت ادامه داشته باشد

 12. سلام برای ساختن فیلتر بیشترین عرضه و تقاضا چه کدی رو باید بنویسیم.ممنون

 13. یاتشکر از زحماتتان ایا سهام شناور در بازار میتواند روند قیمتی سهم رو مشخص کند؟ یا دلیل دیگری دارد؟

 14. با سلام لطفا بفرمایید سهام شناور ایا میتواند ملاکی برای خرید یا فروش سهم باشد یا

  • کگل مقاومت قوی در 250 دارد و حمایتش 216 است.فعلا روند سهم نزولی است و باید منتظر شکست مقاومت باشید.درصورت شکست تا 280 رشد دارد.در صورت شکست حمایت 216 تا 180 اصلاح خواهد داشت.

 15. باسلام خدمت کارشناس محترم سایت :لطفا” تحلیلی از فولاژ و نقاط مهم حمایت و مقاومت این سهم را بفرمایید و اینکه آیادرسته که این شرکت درصدد عقدقراردادبا شرکتهای ایتالیا یی است؟ این سهم درگذشته تا نقاطی صعودکرده ؟ هرچند که درحال حاضر زیان ده است.آیاورود راصلاح می دانید؟

  • سلام.
   خبر های گسترده ایی در بازار هست مبنی بر قرارداد های جدید گروه فولاد.از فخوز گرفته تا فولای و فولاژ و ….این گروه با دید میان مدت مناسب هستند چون سهم های سنگینی هستند .ولی برای کوتاه مدت نوسانی هستند.مقاومت قوی در 240 تومان دارد .در صورت عبور هدف بعدی 277 است.امکان اصلاح مقطعی وجود دارد و هدفش 200 است.

  • شاوان حمایت 900تومان را در پیش دارد.هدف رشد کوتاه سهم 990 تومان است و برای نوسانگیری با پورتفو زیر 12% کم ریسک است .حمایت میان مدت سهم 770 تومان است
   شبندر به حمایت 450 تومان رسیده.ورود با پورتفو زیر 12% کم ریسک است.حدضرر 430 و هدف رشد کوتاه 477 است
   ثنوسا حمایت 187 تومان دارد.در این مرز برگشته و رشد کوتاهی تا هدف 200 تومان خواهد داشت.

 16. باسلام وعرض خسته نباشید خدمت عزیزان سایت تحلیل نظرتون در مورد سهام مبین .وبصادر در کوتاه وبلند مدت چیه؟

  • مبین سهم سنگینی است و در صورت ورود حتما باید دید میان مدت بالای 4 ماهه داشته باشید.در این صورت هدفش تا 550 است.حمایت سهم 400 است
   وبصادر در مرز 95 تا 98 نوسان و آخرین کف کوتاه مدت سهم 94 تومان است.هدف اولیه سهم 102 و قبل از مجمع 110 تومان است

 17. سلام ودرود
  نظرتان را در مورد سهم های تکمبا ، ولیز و شسپا بفرمایید. ظاهرا در این موارد خیلی وقت است که اتفاق خاصی نیافتاده.

  • تکمبا حمایت 77 تومان را دارد.در این مرز بازگشت هدف کوتاه مدت سهم 83 تومان است
   ولیز آخرین کف حمایتی در 130 تومان دارد.ورود با دید میان مدت 3 ماهه با هدف 180 کم ریسک است که در صورت ورود پورتفو باید زیر 12% باشد
   شسپا سهم کم ریسکی است ولی روند کندی دارد و در صورت ورود باید دید بالای 5 ماهه داشته باشید.هدف سهم 900 و حمایت 720 تومان است

   • البرز حمایت 115 تومان را دارد.در این مرز امکان بازگشت و هدف رشد کوتاه تا سطح 128 تومان خواهد داشت
    رمپنا در مرز 880 تومان حمایت داشت که شاهد ورود سهامداران هستیم.ولی سهم قدرت بازگشت قوی ندارد البته برای کوتاه مدت ولی باتوجه به بنیادی قوی رشد میان مدتی تا هدف 1100 تومان دارد
    اخابر به مقااومت 250 تومان رسیده و نتوانست عبور کند.فعلا برای میان مدت جای اصلاح تا 200 تومان دارد.پس از رسیدن به این مرز تا هدف 250 با دید 6 ماهه خواهد داشت

  • ثتران حمایت محکم 145 تومان را دارد.در این مرز مجددا برگشته و میتوان با دید نوسان از سهم استفاده کرد.هدفش در 160 تومان است.
   دماوند هم در حال نوسان در باند 7500 تا 7800 تومان است.میتوان با دید نوسانگیری استفاده کرد ولی با شکست 7800 در میان مدت 2 ماهه به هدف 9000 میرسد.

 18. باتشکر اذ شما نظرتان در باره فخوز از نطر بنیادی وتکنیکال وبرای سرمایه گداری دراز مدت در چه قیمتی یفرماید

  • ختوقا حمایت قوی در باند 240 تومان دارد.با دید میان مدت در بناند 225 تومان کم ریسک است.در 2 مرحله یکی در 240 و دیگری در 225 میتونید وارد شوید.هدف میان مدت 288 و هدف بلند مدت 360 تومان است.

  • حتاید حمایت 300 تومان را دارد.باتوجه به افزایش سرمایه ایی که داشته روند میان مدتش کند خواهد بود.حمایت 300 و هدف 350 است
   فولاد حمایت 130 را دارد.امکان بازگشت دارد و هدفش در 144 تومان است
   گروه بانکی تقریبا از واسط هفته ی آینده برگشته و حدود رشد 5 الی 7 درصدی خواهند داشت

 19. با سلام جناب استاد حاجیان
  به نظر جنابعالی 5 صنعت برتر با چشم انداز روشن تر سال 95 را برای تشکیل سبد سهامی، کدام صنایع می دانید؟ لیدرهای هربخش کدام سهام ها هستند؟
  با تشکر

  • صنعت اول خودرو است..بیمه ایی..سپس در نیمه دوم سال پتروشیمی.بانکی.حمل و نقلی است.در گروه خودرو خودرو خساپا خپارس.بیمه دانا آسیا البرز.بانکی وبملت.وانصار.پتروشیمی .شپدیس.مارون.

  • سمگا در حال نوسان در باند 360 تا 400 است.با دید نوسانگیری مناسب است.ولی چون افزایش سرمایه سنگین داشته روند میان مدت نزولی ولی روند بنلد مدت صعودی با هدف 500 است.در بازه حدود 1 ساله

 20. سلام و عرض خسته نباشید حضور مدیریت محترم و بر و بچه های خوبه تحلیل ها
  جای تشکر داره به خاطر بروزرسایی جدول فیلترهای هوشمند امیدوارم همچنان پر قدرت ادامه داشته باشه

 21. با سلام.لطفا هدف خریخت (حمایت و مقاومت سهم)و میزان رشد آنرا بفرمائید و علت حرکت سهم در خلاف جهت گروه را نیز بیان فرمائید .
  تحلیلی از وضعیت خپارس و نگهداشت سهم با نوجه به خبر خرید سهام این شرکت توسط شرکت فرانسوی بیان نمائید.متشکرم

  • خریخت مقاومت محکمی در 165 دارد.درصورت عبور توان رشد تا 180 را دارد ولی در صورت افت تا 133 تومان ریزش خواهد داشت
   خپارس درصورت شکست حمایت 160 تومان تا 127 تومان ریزش دارد.هدف میان مدت 5 ماهه سهم 200 است.

  • شبندر حمایت 485 تومان را دارد.نشانه هایی از رشد کوتاه تا 520 و سپس افت تا 425 دیده میشود
   خپارس حمایت محکم 190 را دارد.هدف میان مدت سهم 255 و هدف نزدیک 216 تومان است.درصورت شکسته شدن حمایت 190 تا مرز 167 افت میکنه
   مرقام به مقاومت 330 تومان رسیده است.کشش سهم تا مرز 340 تومان است و حمایت اصلاحی سهم در مرز 290 میباشد.

 22. سلام
  لطفا به صورت ساده و صریح نحوه استفاده از جداول فیلترهای هوشمند را بیان فرمایید.

 23. عرض سلام و ادب
  جناب آقای صابریان وقتتون بخیر
  لطفا یه تحلیل از گروه ماشین آلات در سایت قرار بدید.
  من سهم های این گروه رو بررسی میکردم خیلیاشون واگرایی مثبت دادن و میخوان روند صعودی رو استارت بزنن.
  ممنون از سایت بسیار خوبتون.

 24. سلام گرم حضور مدیریت محترم وبسایت و دوستان فعال در قسمت جدول فیلترهای هوشمند سال نو مبارک
  لطفا اگه ممکنه در مورد عرضه اولیه ها مخصوصا دماوند اینکه مقاومت و حمایت آنها چطوره؟
  پیشاپیش عرض تشکر و سپاسگزاری دارم

  • در عرضه اولیه ها بر اساس ورود و خروج نقدینگی و شل شدن قدرت روند میشه مقاومت یا حمایت را تشخیص دارد و از روی چارت چون سابقه معاملاتی ندارد نمیشه.

  • ومعادن به مقاومت 150 رسیدن و اکنون در حال اصلاح است.حمایت سهم 127 است و هدف میان مدت 3 ماهه 170 تومان .
   فاسمین مقاومت 205را دارد.امکان فشار فروش و افت هست.در این صورت تا مرز 177 افت خواهد داشت.

 25. سلام کارشناس محترم بنده یک ماهه عضو ویژه هستم ولی مطالب ویژه برای من بازنمیشه چندین بار هم تماس گرفتم همکاران شما میفرمایند مشکلی نداره من الن باید چه کار کنم

 26. سلام می خواستم نظرتان را در مورد سشرق و کرازی بدانم.آیا الان وقت خرید هست یا خیر

  • سشرق به حمایت قوی 120 تومان واکنش نشان دادو رشد کوتاهی دارد.مقاومت اول 135 و مقاومت بعدی 148 تومان است
   کرازی در حال شکست حمایت های خود است.در صورت عبور از 540 تومان تا 490 افت خواهد داشت.در مسیر رشد هدف صعودی 550 و 600 تومان میباشد.

 27. با سلام بنده تازه عضو شدهام ایا پیامک خرید و فروش با عصویت ارسال میگردد یا فقط صرفا تحلیل سهمها و شرکتها انجام میشود ؟

 28. سلام بنده تازه به سایت شما پیوسته ام.لطف کنید درمورد سهم وپترو نظر خودتان را بفرمایید و آیا الان زمان مناسب ورود هست یا خیر.همچنین لطف کنید بفرمایید آیا بجز مطالب سایت سیگنال های پیامکی هم برای اعضاء ارسال خواهد شد.

  • وپترو حمایت قوی 178 را در پیش دارد.حمایت خوبی است ولی در صورت افزایش فشار فروش و افت ، تا مرز 160 ریزش خواهد داشت.هدف صعودی سهم 200 تومان است.

  • سلام. وضعیت سهم سشرق را لطفاً بیان نمایید.آیا پیشنهاد ورود می دهید.همچنین در 4 دسته فیلترهایی که ارائه می دهید کدامیک را می توان به عنوان سیگنال خرید و یا فروش دانست.

 29. سلام لطف کنید درمورد سهم وپترو نظر خودتان را بفرمایید و آیا الان زمان مناسب ورود هست یا خیر

  • وپترو حمایت قوی 178 را در پیش دارد.حمایت خوبی است ولی در صورت افزایش فشار فروش و افت ، تا مرز 160 ریزش خواهد داشت.هدف صعودی سهم 200 تومان است..

 30. سلام خدمت دوستان و کارشناسان محترم ، ضمن تشکر از راهنماییهای علمی شما ،اگر ممکنه در مورد سهام لخزر و بکاب و بشهاب هم تحلیل ارائه نمایید. پیشاپیش ممنونم

  • لخزر با شکسته شدن حمایت 1100 تومان جای اصلاح تا مرز 1000 تومان را دارد.در این مرز برگشت داده شده و به سمت هدف 1200 تومان حرکت خواهد کرد
   بکاب فعلا در حال حمایت شدن در 1080 تومان میباشد.در صورت شکسته شدن این مرز تا 980 اصلاح دارد.بازگشت و صعود سهم مقاومت 1200 تومان را در پیش دارد
   بشهاب تایید حمایت 500 تومان را دارد.تا زمانی که این مرز شکسته نشده افت بیشتری نخواهد داشت.با شکست این حمایت تا مرز 450 خواهد داشت.مقاومت سهم 550 است.

 31. سلام و عرض ادب خدمت دوستان و کارشناسان محترم ، ضمن تشکر از راهنماییهای علمی شما ،اگر ممکنه در مورد سهام لخزر و بکاب و بشهاب هم تحلیل ارائه نمایید. پیشاپیش ممنونم

  • لخزر با شکسته شدن حمایت 1100 تومان جای اصلاح تا مرز 1000 تومان را دارد.در این مرز برگشت داده شده و به سمت هدف 1200 تومان حرکت خواهد کرد
   بکاب فعلا در حال حمایت شدن در 1080 تومان میباشد.در صورت شکسته شدن این مرز تا 980 اصلاح دارد.بازگشت و صعود سهم مقاومت 1200 تومان را در پیش دارد
   بشهاب تایید حمایت 500 تومان را دارد.تا زمانی که این مرز شکسته نشده افت بیشتری نخواهد داشت.با شکست این حمایت تا مرز 450 خواهد داشت.مقاومت سهم 550 است..

 32. باسلام وخسته نباشید میشه لطف کنیدو توضیح کاملی درمورد افزایش سرمایه سهام بدید آیا تمام موارد افزایش سرمایه به نفع سهامداره ممنون

  • افزایش سرمایه مناسب افرادی است که دید میان مدت بالای 6 ماهه به سهم دارند .چون تا سهم افزایش سهامش ثبت شود زمان میبرد و تا بخواهد رشد کند طول میکشه.
   برای کوتاه مدت هم خوب است به شرطی که قبل از مجمع خارج شوید.

  • خودرو با بنیادی رو به رشد و قراداد های جدید رشد میان مدت و خوبی خواهد داشت.در سال 95 هدفش تا 500 نیز میتواند رشد داشته باشد و حتی 550.البته حمایت های 300 و 280 مهم است که اگر شکسته شوند ریزش تندن تر و به 550 نخواهد رسید.

 33. سلام و عرض ادب دارم خدمت دست اندر کاران سایت و تشکر میکنم از زحماتتان بنده یک تازه کار هستم و لذا فعلا فقط تماشا میکنم و درخرید وفروش سطح کمی تمرین دارم

 34. سلام.خسته نباشید.من تازه اشنا شدم بنظرتون کدوم یکی از فیلترهای هوشمند کارایی بیشتری در سود اوری دارند.مرسی

  • سلام
   سومی و چهارمی هر چه تعداد نمادشان بیشتر باشد جهت بازار فردا به احتمال زیادتری مثبت است

 35. سلام خسته نباشید ویژه
  باز جای تشکر داره به خاطر بروز رسانی فیلترهای هوشمند
  امیدوارم همچنان پر قدرت ادامه داشته باشه
  باز از مدیریت محترم وبسایت جناب آقای مهندس صابریان کمال تشکر را دارم و همچنین دوستان فعال در این قسمت

 36. به به سلام خیلی خوشحالیم که مجدد این قسمت فعال شد
  از زحمات مدیریت محترم وبسایت و همه دوستان کمال تشکر را دارم.

 37. سلام خسته نباشید
  لطفا اگه ممکنه بروز رسانی جدول فیلترهای هوشمند رو انجام بدهید تازه فهمیدم چه نعمت بزرگیه واقعا ، نگذارید ما هم بی نصیب بمانیم البته دنبال می کردم اما نه به صورت حرفه ای
  باز هم تشکر ویژه دارم از مدیریت محترم جناب آقای مهندس صابران و دیگر عزیزمان فعال در این قسمت

 38. لطفا به روز رسانی را زود ترانجام دهید تا فرصت انتخاب را داشته باشیم. متشکر

 39. با سلام و خدا قوت به شما و همکارانتون
  لطفا اگر امکانش هست توضیحی در مورد نحوه استفاده بهینه از این فیلترها بدید… چطور میشه با این فیلترها
  بازار فردا رو پیش بینی کرد… ممنون میشم

  • سلام
   فیلتر دوم و سوم و چهارم را زیر نظر داشته باشید
   این فیلترها سهم هایی را خروجی می دهند که نشانه هایی از رشد قیمتی انها در بازار فردا را دارند.
   می توانید از بین این سهم ها اگر تصمیم به خرید در بازار روز بعد را دارید سهم هایی را برگزیده و سپس تحلیل نمایید و اگر با تحلیل شما مناسب خرید بود خرید نمایید.
   و اینکه چگونه جهت بازار را مشخهص می کنند بعضی اوقات سهم هایی که خروجی می دهند تعداد سهم ها خیلی زیاد است که نشانه خوبی برای بازار است اا برای بعضی از روزها خیلی کم سهم خروجی وجود دارد یا اصلا وجود ندارد که نشانه منفی ای است.

 40. با سلام
  ممنون میشم در صورتی که فیلتر ایچیمیکو در دیده بان بازار را دارید اعلام نظر فرموده و ارسال فرمائید متشکر از مدیریت محترم

 41. با سلام یکی از بهترین و :ارآمدترین و جذابترین بخشهای سایت تحلیلها همین قسمت فیلترهای نمادهاست واقعا” چشم انداز فردای بازار را روشن میکنه /با تشکر فراوان از کلیه عوامل و مدیران محترم سایت خداخیرتان دهد

 42. با عرض سلام و خسته نباشید مخصوص
  این قسمت که به نظر بنده از خصوصیات نوآوری جناب آقای مهندس صابریان است و تازه راه افتاده جای تشکر داره ان شاءاله پرقدرت ادامه داشته باشد.
  وتشکر از زحمات همه کسانی که در این بخش قبول زحمت نمودند.

 43. با عرض سلام
  تا اینجا فکر کنم سهام های فیلترهای هوشمند در قسمت
  “در این فیلتر دیده بان بورس، امروز در این سهام علائم شروع یا ادامه روند صعودی قدرتمند تر پدیدار شده است”
  موفق تر نشان داده که جا دارد از مدیریت محترم وبسایت تشکر کنم
  اما گله مندم از تحلیل های حرفه ای مثل زمگسا و … که درست تحلیل نشدند
  باز باید بگم فقط خود مهندس صابریان ، ممنونم

  • سلام
   باید قبول کرد که بازار امروز هم در وضعیت خوبی نبود… چرا که اغلب نمادها با صف فروش همراه بودند… در بخش خرید و فروش روزانه با وضعیت فعلی که بورس دارد هدف ما معرفی سهم ها در صورتی که بیش از نصف آنها نتیجه دهند می باشد. متاسفانه شرایط منفی بازار دقیقا با شروع این بخش مطابق شد… انشاا… سهم های بعدی جبران خواهد نمود.

Comments are closed.