خوارزمی تا کجا خواهد رفت ؟

360
telegram nokhbegan-start
خوارزمی تا کجا خواهد رفت ؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 8Rating:

 

سرمایه گذاری خوارزمی مدت هاست کانون توجه بازار و بازاریان شده است.چند روزیست به دلیل پرتفوی این شرکت که بخش اصلی آن را  پاسارگاد،غدیر و صادرات تشکیل می دهد تقاضا زیاد شده است.لذا بر آن شدیم موج شماری کوتاهی از آن داشته باشیم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نگاه اول را بنا می گذاریم بر امواج ایمپالس،با این تفاسیر انتظار برای پایان یافتن موج 4 جهت ترید بر روی موج 5  (تارگت 205 تومانی به طور نرمال)که موجی صعودی است،منطقی خواهد بود.

نگاه دوم را می توان در شمارش کارکشن ها لحاظ کرد.با این ابعاد که در حال تکمیل 3 موج اصلاحی هستیم.خط قرمز رنگی که حوالی 118 تومان کشیده شده حد ضرر هر دو سناریوست.

تایم هفتگی برای این نمودار به نوعی حامی سناریوی اول است اما هر دوی حالت های در این تحلیل عنوان می شود.کوتاه مدتی ها می توانند حد ضرر خود را شکسست خط روند صعودی که اخیرا منجر به رشد آن شد مد نظر بگیرند.

سیگنال اصلی و متقن این سهم زمانی صادر خواهد شد که macd فاز مثبت به خود بگیرد.

 

موفق باشید.

 

خارزم

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیثبت دومین رکورد شاخص !!
نوشته بعدیگزارش کدال به زبان تحلیلها
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن