مرقام سهمی زیر خاکی!

  462
  telegram nokhbegan-start
  مرقام سهمی زیر خاکی!Reviewed by فرشاد شبانکاره on Jul 7Rating:

  همانطور که مشاهده میکنید چند روزیست که این سهم حرکت پرقدرت خود را شروع کرده و با صف خرید همراه است ..

  حال به بررسی تکنیکالی سهم میپردازیم :


  خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  این سهم پس از برخورد با محدوده کف کانال که خطی بلند مدت بود شاهد افزایش تقاضا و تغییر روند شد.این محدوده دقیقا در 1800 ریال واقع بود که سهم نتوانست از آن پایین تر رود.

  در حرکت صعودی اولین مقاومت سهم 212 بود که سهم توانست پر قدرت از آن عبور کند. اما هدف اصلی برای سهم عدد 245 میباشد که محدوده مقاومتی قوی دارد و پس از آن میتوان 280 را برای سهم در نظر گرفت.

  اما قطعاً سهم نمیتواند یک نفس حرکت کند و باید در طول مسیر استراحت نیز داشته باشد.

  یکی از توقف های سهم میتواند در حال حاضر باشد که پس از شکست یک محدوده مقاومتی از 220 یک پولبکی به 212 داشته و دوباره شروع به حرکت کند.

  پس سناریو 1 ) اگر این اتفاق بیفتد میتوانیم در محدوده ذکر شده وارد سهم شویم تا ریسک ما بسیار پایین باشد و به هدف های بالاتر امید داشته باشیم.

  سناریو 2 ) اما اگر این محدوده (215-210) به پایین شکسته شود دوباره سهم روند نزولی به خود میگیرد و دوباره تا 180 میتواند افت داشته باشد.

  در حال حاضر اندیکاتورها به اشباع شدن سهم از خرید اشاره میکنند.

  Untitled تصویربه زبان ساده : صبر میکنیم تا سهم افت کوچکی داشته باشد و به محدوده 212 برسد.اگر در این مرز حمایت شد ما هم وارد سهم میشویم.

   

  bashgah-banner

  2 نظرها

  نطر گذاشتن