نگاهی تازه به روی جهانی و سهمی از این گروه

336
telegram nokhbegan-start
نگاهی تازه به روی جهانی و سهمی از این گروهReviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 14Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وضعیت نموداری روی جهانی را در شکل زیر می بییند.همانطور که پیداست شاهد یک تراکم چند ساله در این فلز هستیم که با توجه به بهای تمام شده و گزارهاش اقتصاد کلان جهانی از طرفی نه توانسته محدوده ی $1652 به پایین و نه توانسته محدوده ی $2666 رو به بالا بشکند.لذا همین وضعیت در شمای کلی تشکیل یک کلاسیک تراکمی را داده است.

از سوی دیگر شاهد شکست محدوده ی تراکمی دیگری تحت مستطیل قرمز رنگ هستیم.دقت داشته باشید تا زمانی که قیمت به داخل مستطیل وارد نشده و تثبیت نشود انتظار رشد در نتیجه ی شکست ضلع بالای مثلث را داریم.

از سوی دیگر در شاخص قدرت نسبی خط روند نزولی تهدید شده است.

 

روی تصویر

 

 

اما بر آن شدیم کروی را نگاهی بیاندازیم.در نمودار کروی سعی بر آن شده است که با عنایت به خطوط پر قدرت روند تعیین هدف نماییم.با همین تفاسیر نقطه ای زرد رنگ را به عنوان هدف نشانه گذاری کردیم.حوالی 280 این هدف میسر خواهد شد.اسیلاتور مربوطه نیز با حرکت بر روی خط 70 واحد نشان از ادامه ی حرکت صعودی دارد.

 

کروی تصویر

 

موفق باشید

bashgah-banner
نوشته قبلیخریدار پر قدرت در بازار ظاهر شده؟
نوشته بعدیچه خبر از ثمسکن …؟!
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

2 نظرها

نطر گذاشتن